Covid-19 na Barbadose: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
93%
Hodnotenie
93%
Hodnotenie
Barbados Barbados
 Barbados, Barbados, Paynes Bay  Barbados, Barbados, Paynes Bay

The House by Elegant Hotels - Erwachsenenhotel 

The House by Elegant Hotels - Erwachsenenhotel 

10:10 h
30 °C
30 °C
28 °C
cca 0:30 h
cca 0:30 h
3370 €
3370 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 100 %
Izby 100 %
Strava 92 %
Personál 100 %
93%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Nachádza sa na jemné piesočnatej zátoke, hlavné mesto Bridgetown je asi 11 km. Destinácia: Barbados, približne 22 km. Taxi služba voda v sesterskom hoteli Crystal Cove a Colony (ak počasie dovolí).
Hotel: Novo zrekonštruovaný elegantný butikový hotel ponúka veľké čaro, súkromie a individuálne osobné služby. Zdvorilý personál zvláda výborne pre blaho hostí a podáva občerstvenie a ľahké jedlá. "Len pre dospelých" Hotel má reštauráciu "Daphne je" (večera), bar "Deck" (šampanské raňajky), rovnako ako bazén s jacuzzi a slnečnou terasou, lehátka, slnečníky a uteráky pri bazéne a pláže. Knižnica, prístup na internet (Wi-Fi, vrátane), 24 hodín. Izbová služba. Kúpeľné a vodné športy na Tamarind a všetky zariadenia v sesterskom hoteli Tamarind, Crystal Cove a Colony Club môže byť použité.
Stravovanie: Raňajky sa šampanským vr.
Izby: 34 Suites (Nefajčiarsky).
Gardenview Junior Suite: novo zrekonštruované a vkusne zariadené s mramorovou vaňou/sprchou/WC, fén, župan, TV (plochá obrazovka), iPod/MP3 dokovacia stanica, telefón, prístup na internet (Wi-Fi, vrátane), žehlička/žehliaca doska, klimatizácia, minibar, kanvica na čaj , Trezor, Posedenie, terasa/balkón s výhľadom do záhrady.
Ocean View Junior Suite: ako s výhľadom do záhrady Junior Suite s výhľadom na more. Gardenview Suite s jednou spálňou: as výhľadom do záhrady Junior Suite, spálňa s oddeleným obývacou izbou, 2 mramorové kúpeľne/sprcha/WC, TV (plochá obrazovka), Nespresso®
Kávovar, s výhľadom do záhrady. Vr. nasledujúce služby: VIP recepcie na letisku a transfer do hotela.
Ocean View s jednou spálňou Apartmán: ako s výhľadom do záhrady Apartmán s výhľadom na more s jednou spálňou.
Zábava: občasné tematické večery.
Športové Fitness: Vrátane: Fitness centrum, motorizované vodné športy (plachtenie, vodné lyžovanie, banán lodi, šnorchlovanie), v sesterskom hoteli vedľa Tamarind. Príplatok: 18-jamkové "Apes Hill Club" -Golf ihrisko (prednostné rezervácie) v blízkosti.
Viac inclusive
 • Welcome drink, chladené uteráky pri príchode
 • Popoludňajší čaj, večerné chuťovky
 • jedna masáž na osobu/pobyt (30 min. Gardenview- pri rezervácii Junior Suite alebo Ocean View a 60 min. na rezerváciu Gardenview- alebo Ocean View s jednou spálňou Suite)

Marry Medové týždne
Karibik svadobné sny
Podrobné informácie o svadbe v Karibiku, nájdete na stranách 30-31.
Medové týždne Špeciálne: Novomanželia dostávajú kvety a jednu fľašu šumivého vína pri príchode. Minimálna dĺžka pobytu: 5 nocí. Prosím, použite Potreba ZUB, Zruš XHON.
Informácie pre zákazníkov (hotel):
Minimálny vek: 18 rokov.
Minimálna dĺžka pobytu: 7 nocí od 19.12. do 7.1., 5 nocí od 02,01. až 1.3.
Úspory (hotel):
Zľava na skorú rezerváciu: 20% pri rezervácii do 08.31. pre pobyty v období 1.11.-18.12.,
10% pri rezervácii do 31.8. pre pobyty v období 19.12.-01.06. a pri rezervácii do 12,01. pre pobyty od 7.1.-21.4.,
40% pri rezervácii do 12,01. pre pobyty v období 22.4.-30.4. (Minimálny pobyt hlasný systém).
Svadby v raji:
Vydávať v Karibiku atmosfére. Tak ten najlepší deň svojho života, je nezabudnuteľným zážitkom, sme dali dohromady tento svadobné balíčky pre vás. Útek z zhonu doma a dať si "uzol" a nádherný výhľad. Potom sa môžete Ich medové týždne. Nechoďte len na svadobnú cestu, ale ísť ďalej, aby sa oženil. Uistite sa vaše sny.
Miestne servis:
Svadobné koordinátor: V hoteli ste si vybrali, je k dispozícii na mieste koordinátor svadba stranou plánovať s vami vymenovanie a obrad.
Tipy a informácie:
Mail Call: Všetky informácie o jednotlivých svadobné balíčky a iné obaly dostanete poštou vyhľadávanie: Poslať e-mail na karibik.hochzeit@dertour.de a zadajte kľúčové slovo Dominikánska republika, sandále, Páry, Antigua, Barbados, Jamajka a Tobago v predmete jeden.
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR Svadobné balíčky: Dom - jednoducho Elegant:
(Power KAR10020 MK Typ cesty TOUR Ochr ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX1: Jednoducho Elegantný, EUR 719
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
(Power KAR10020 MK Typ cesty TOUR Ochr ZUB)
DERTOUR Svadobné balíčky: Dom - Beautiful Bliss:
Balenie Cena v EUR:
PX2: Krásna Bliss EUR 1179
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR svadobné balíček: Barbados - Frangipani svadba:
(Typ cesty Power KAR10010 MK TOUR Req ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX1: Frangipani Svadba, EUR 939
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR svadobné balíček: Barbados - Oleander svadba:
(Typ cesty Power KAR10010 MK TOUR Req ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX2: Oleander Svadba, EUR 1399
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR Svadobné balíček: Barbados - Prekladateľ:
(Power KAR10010 MK Typ cesty TOUR Ochr ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX3: Barbados prekladateľ, EUR 70
Informácie o zákazníkovi:
Všeobecná poznámka: Upozorňujeme, že výkon balenia sa môže v priebehu roka meniť. Existujúce služby a ďalšie svadobné balíčky nájdete v našej mailovú vyhľadávania.
Uvoľnená štart do spoločného života! ... Kto by nechcel, že? S dlhoročnými skúsenosťami v organizovanie svadieb v najkrajších ostrovov na svete, sme sa položiť základy pre vašu svadbu snov. Či už si chcete na party len pre dvoch v idylickom prostredí, alebo skôr s rodinou a priateľmi, náš skúsený hotel partnera, aby sa vaše želanie splní. Sme si dopredu overiť dokumenty a odovzdá ich spoľahlivo v príslušnej cieľovej oblasti ďalšieho.
VŠEOBECNE:
Check-in: Ak chcete všetky opatrenia, aby konanie v tom, ako v čase, žiadame vás, aby ste aspoň 4 pracovné dni, aby sa dospelo (v závislosti na hoteli) pred svadbou v hoteli, pretože sa musí objaviť v kancelárii registra osobne. Je potrebná minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.
Spôsobilosť na právne úkony: Pre oficiálny právny status manželstvo je Apostila (pečiatka a podpis na zadnej strane sobášneho listu predsedu vlády/úradníkom alebo súdu) je nutné. Certifikát zaslané po svadbe. To môže trvať až jeden rok, v závislosti na mieste určenia. Tento Apostila musia byť preložené do nemčiny, a prípadne doplnené niekoľkými položkách po návrate. Prosím kontaktujte kanceláriu svojho registrátora v spojení. Pre legalizáciu v Nemecku nepreberáme žiadnu zodpovednosť, pretože pravidlá môže kedykoľvek zmeniť. Podrobnejšie informácie sú k dispozícii prosím, každý si poštu.
Svedkovia: dvaja svedkovia sú povinní na mieste, ktoré môžu byť vykonané (v hoteli), čiastočne hosťa vzťahu.
Program: Môžete vydať zvyčajne od pondelka do piatku iba. Žiadne svadby na sviatky a víkendy.
Formuláre/dokumenty:
Prihlášky/dokumenty potrebné: Pozrite sa prosím na príslušné získavanie pošty (pozri vyššie).
Authentication: kópie originálneho dokumentu je potvrdené úradnou pečiatkou (notárom) ako zodpovedajúce kópiu.
Predloženie dokumentov: Prosím, pošlite svoje dokumenty, aby sa oženil v dvoch vyhotoveniach najneskôr 12 týždňov pred svadbou na:
DERTOURISTIK GmbH Co KG
TFL-1/Karibik
Emil-von-Behring-Str. 6
60424 Frankfurt am Main.
Tu si môžete stiahnuť svadobné dokumenty poslať vo formáte PDF pomocou nasledujúcej e-mailovú adresu: Hochzeitsdokumente@dertour.de
Dôležité: Používajte iba túto adresu pre zasielanie dokumentov. Žiadosti nebudú spracované. Obráťte sa na to výhradne v našom servisnom stredisku DERTOUR. Vezmite prosím na vedomie, že musíme kópie sú čitateľné kópie. Obrázky na pasoch a pečiatkou na všetkých ostatných dokumentoch musia byť ľahko rozpoznateľné. Vezmite prosím na vedomie, že krátkodobé rezervácie do 12 týždňov veku, môžeme účtovať poplatok za poštové Express asi 42 eur na svadobné balíček. Ak chcete zabezpečiť hladký priebeh svadobné dokumenty musia byť poskytnutá najneskôr do 12 dní pred dátumom s nami.
Pôvodné práce: Zašlite nám všetky originály dokladov (rodné listy, pasy, atď). Jedná sa osobne sa, pretože na matričnom úrade Miesto musí byť predložené.
Zmena názvu: Vezmite prosím na vedomie, že vždy názov rodného listu bude na sobášneho listu. Ak je prítomná zmena mena, potrebujeme oficiálny dokument zmena názvu (listinou).
Preklady: Preklady musia byť vytvorené súdnych prekladateľov (adresy viď "Zlaté stránky"), musia chrámu orgány jasne viditeľné v dokumente. Všeobecne vznikajú podľa príslušných predpisov nákladov na preklady.
Iné národnosti: Vezmite prosím na vedomie, že je potrebné pre iné národnosti dokumenty skôr ako 12 týždňov pred svadbou. Prosím, informujte sa ohľadom potrebných dokladov na príslušnej ambasáde. Skontrolujte prosím, či je sobáš uznaný vo svojej príslušnej krajine narodenia bude.
Potrebné doklady:
Ako kópia:
 • (Musí byť platný najmenej 6 mesiacov pri odchode) pas (str. 1-8) pre nevestu a ženícha
 • Passport (strany 1-8) svedkov (ak vlastné svedkovia nie sú súčasťou dodávky)
 • Ak je to možné Mená rodičov (pokiaľ nie je v rodnom liste)
 • Ak je to možné schriftl. súhlas rodiča/zákonné. Guardian pre deti a mladistvých (do 18 rokov *)
 • Sprievodný list s kompletnou adresy, dáta, telefón, favorizoval manželstvo dátum/čas
Ako notársky overené kópie v anglickom preklade, alebo overené kópie medzinárodnom tvare:
 • Výpis z narodenia záznam (matrika)
 • Ak je to možné Detekcia Widow (matrika)
 • Ak je to možné Úmrtný list a sobášny list z prvého manželstva
 • Ak je to možné Certifikát Rozvod (Súd)
Poznámky: Pre svadbu v Páry Resorts, forma súhlasu, ak ste mladší ako 21 rokov sú nevyhnutné. Registračný formulár pre svadbu na Bahamách a Jamajku sú k dispozícii na mieste. Pre svadbu v Dominikánskej republike, musia byť všetky dokumenty predložené ako španielske preklady (z Dominikánskej veľvyslanectva v overených kópiách, Nemecko). Zmeny vyhradené. Stojí v júni 2013
Poznámka: Táto špecifikácia je platná od 1.11.2013 do 30.04.2014 (zima 2013/2014 Katalóg).

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:30 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 100 %
Izby 100 %
Strava 92 %
Personál 100 %
93%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre The House by Elegant Hotels - Erwachsenenhotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - The House by Elegant Hotels - Erwachsenenhotel

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.10.2021 20:10:34
Koľko stojí zájazd do hotela The House by Elegant Hotels - Erwachsenenhotel?
Cena zájazdu je od 3370€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.10.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 30°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Barbados.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.09.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 10:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia