Barbados Barbados
Barbados, Barbados, Derricks Barbados, Barbados, Derricks

Crystal Cove by Elegant Hotels 

Crystal Cove by Elegant Hotels 

Barbados Barbados
Barbados, Barbados, Derricks Barbados, Barbados, Derricks
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 26 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 10:10 h
Od letiska: cca 0:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:30 hod
Poloha: Nachádza sa v krásnom zálive, hlavnom meste Bridgetown asi 15 minút Cieľ: .. Barbados, 30 min vodné taxi službu na sesterskom hoteli domu, Tamarind a Colony Club (v cene).
Hotel: Krásny hotel ponúka vysoko kvalitné all-inclusive, a je situovaný v dobre udržiavanej tropickej záhrady. Hlavná reštaurácia "Reflections" (všetky jedlá), rovnako ako open-air reštaurácia "Drifters Beach Bar" na pláži (obedy a večere), 2 bary, 3 bazény s vodopádmi a barom. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne a pláže , business centrum, prístup k internetu (Wi-Fi v cene) obchod so suvenírmi, obchod.
Stravovanie: "All inclusive". Reštaurácie v sesterskom hoteli Turtle Beach možno tiež použiť bez príplatku (rezervácia req'd.). Za príplatok sú reštaurácie v Tamarind a Colony Club môže byť použitý (prevod GEG. Born).
Izby: 88 (nefajčiarske)
Pool/výhľadom do záhrady: ca. 25 m². Kúpeľňa/sprcha/WC, sušičom vlasov, TV, dokovacia stanica pre iPod/MP3, rádiobudík, telefón, pripojenie k internetu (Wi-Fi v cene), klimatizácia, malá chladnička, trezor, terasa alebo balkón s výhľadom na bazén/do záhrady.
Ocean View: ca. 25 m², vrátane výhľadom na bazén/záhradka, s výhľadom na more.
S jednou spálňou Apartmán Bazén/výhľadom do záhrady: ca. 56 metrov štvorcových, vrátane výhľadom na bazén/záhradka, z. T. na dvoch úrovniach. Oddelená obývacia izba s rozkladacou pohovkou.
S jednou spálňou Apartmán Ocean View: ca. 56 metrov štvorcových, as, s jednou spálňou apartmáne s výhľadom do záhrady, na bazén/výhľadom na oceán.
Zábava: Večerná zábava.
Šport Fitness: V cene: fitnes centrum, 2 tenisové kurty (s umelým osvetlením), šnorchlovanie, plachtenie, jazda na kajaku, vodné lyžovanie, banán lodi. Za poplatok: 18-jamkové "Apes Hill Club" -Golf ihrisko (prednostné rezervácie) v blízkosti.
Deti: Detský klub (3-12 rokov).
All Inclusive:
Uvítací koktail, všetky jedlá, nápoje (rozlievané ,. Šampanské, ročníkových vín bez).
Marry medové týždne:
Karibik svadba snov: Podrobnosti o svadbe v karibskej oblasti nájdete na stranách 30-31.
Medové týždne Špeciálne: Novomanželia dostane kvety a 1 fľaša šampanského na izbe pri príchode. Minimálna dĺžka pobytu: 5 nocí. Prosím, použite Req Zub, susp XHON. Platnosť od 1.11.-12.18. a 7.1.a-30.4.
Informácie pre zákazníkov (hotel):
Dieťa: do 1 roka, 3. osobu v RIA alebo ako 3. a 4. osobu v WIB/WIA s max. 2 dospelé osoby zadarmo (bez nároku na lôžko) * 2-16 rokov. Žiadne deti v rebrá.
Minimálna dĺžka pobytu: 7 nocí od 19.12. do 6.1., 5 nocí od 1.2. do 28.2.
Úspory (hotel):
Fruehbuchervorteil:
25% Pri rezervácii 31.8. pre pobyty od 1.11.-12.18.,
10% pre rezervácie uskutočnené do 31.8. pre pobyty v období 19.12.-6.1.,
20% zľava na 1.12. pre pobyty v období 7.1.a-17.4.,
25% pre rezervácie uskutočnené do 1.12. pre pobyty v období 18.4.-30.4. Minimálna dĺžka pobytu: 5 nocí.
MARRY v raji
Svadobné sny Kde. Prostredie, kde je všetko tak akurát, je garantom pre vašu romantickú svadbu. "Dare pre dvoch", s rodinou alebo s dobrými priateľmi. V karibské ostrovy sú rajskú ciele, kde na vás čakajú s luxusné svadobné balíčky a fantastickými nápadmi na dovolenku. Nechoďte len na svadobnú cestu, ale cestovať, aby ste sa oženil.
Servis:
Svadobné koordinátor: V hoteli ste si zvolili, je k dispozícii na mieste, koordinátor Svadba na ruke, aby s vami spolupracovať naplánovať obrad.
Tipy a Info:
Get Mail: Všetky informácie o jednotlivých svadobné balíčky a ďalšie zásielky budú zaslané poštou vyhľadávania: Pošlite e-mail na adresu: dertour.karibik.hochzeit@dertouristik.com a zadajte kľúčové slovo Dominikánska republika, sandále, Páry, Antigua, Aruba, Barbados, Jamajka alebo Svätá Lucia, v ktorom predmet.
Voliteľné Rezervovať si doplnkové služby:
(nie je v cene)
Dertour Svadobné balík: Elegant Hotels "Jednoducho Elegant":
(Výkonnosť Beach TOUR Req ZUB KAR10020 MK)
Cena balíčka v EUR:
PX1: 599
Voliteľné Rezervovať si doplnkové služby:
(nie je v cene)
Dertour Svadobné balík: Elegant Hotels "Beautiful Bliss":
(Výkonnosť Beach TOUR Req ZUB KAR10020 MK)
Cena balíčka v EUR:
Px2: 959
Všeobecné Poznámka: Upozorňujeme, že výkonnosť balíčkov sa môžu meniť v priebehu roka. Súčasné výsledky a ďalšie svadobné balíčky, skontrolujte načítanie pošty.
GENERAL
Ako sa tam dostať: Aby všetko Organizačné bolo možné raziť cestu v čase, žiadame vás, aby ste aspoň 4 pracovné dni, aby sa dospelo (v závislosti na hoteli) pred svadbou v hoteli, pretože sa musí objaviť v registri úradu osobne. Požaduje sa minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.
Právnu spôsobilosť/sila práva: Pre oficiálny právny status manželstva apostilou (pečiatka a podpis na zadnej sobášneho listu predsedu vlády/úradníkov alebo súdu) je nutná. Apostila poslal k vám po svadbe. To môže trvať až jeden rok v závislosti na cieľovej oblasti. Tento Apostila je preložená do nemčiny po návrate a prípadne byť doplnené o niekoľko registrácií. Prosím kontaktujte kanceláriu svojho registrátora v súvislosti. Pre legalizáciu v Nemecku, nepreberáme žiadnu zodpovednosť, pretože pravidlá môžu kedykoľvek zmeniť. Podrobnejšie informácie nájdete v príslušnej načítanie pošty.
Svedkovia: 2 svedkovia sú potrebné v mieste, ktoré možno nájsť (od hotela), niektoré z hodnotenia vzťahu.
Termín: Svadby môžu konať spravidla iba od pondelka do piatku. Žiadne svadby na sviatkoch a víkendoch.
Formuláre/Dokumenty:
Prihlášky/Požadované dokumenty: Pozrite sa prosím na príslušné get pošty (viď strana 30).
Certifikácia: Kópia pôvodného dokumentu je schválený orgánmi Temple (notára) ako zodpovedajúce kópie.
Podanie dokumentov: Prosím, pošlite svoje svadobné dokumentov prostredníctvom formátu PDF posledných 12 týždňov pred svadbou na nasledujúce e-mailovú adresu: dertour.Hochzeitsdokumente@dertouristik.com~~HEAD=pobj
Dôležité: Použite prosím túto adresu pre zasielanie dokumentov. Žiadosti nebudú spracované. Obráťte sa prosím na to výhradne k nášmu odporúčania servisného strediska. Upozorňujeme, že potrebujeme kópie ako kópie boli čitateľné. Obrazy na pasov, ako aj pečiatka na všetkých ostatných dokumentov, musí byť veľmi dobre viditeľné.
Upozorňujeme, že krátkodobé rezervácie menej ako 12 týždňov, môžeme účtovať poplatok cca 42 EUR na svadobnú balíček. S cieľom zabezpečiť hladký proces, musí byť k dispozícii svadobné dokumenty najneskôr 12 týždňov pred termínom s nami.
Pôvodný práce: pošlite nám prosím všetky pôvodné doklady (rodné listy, Cestovné pasy, atď.) Jedná sa o osobný odber, lebo musia byť predložené do kancelárie registrátora na mieste.
Zmeniť názov: Vezmite prosím na vedomie, že tam je vždy názov rodného listu bude na sobášneho listu. Ak je zmena názvu, potrebujeme oficiálny dokument o tejto zmene názvu (listinou).
Preklady: preklady musia byť vytvorené súdnych prekladateľov (adries na "Zlaté stránky"), musí chrámové orgány jasne rozoznateľné na doklade v súlade so všeobecne vznikajú úradných predpisov nákladov na preklady ..
Ostatné národnosti: Vezmite prosím na vedomie, že požadujeme u ostatných národností dokumenty skôr ako 12 týždňov pred svadbou. Prosím, informujte sa o potrebných dokladov na zodpovedajúce veľvyslanectva. Prosím, informujte sa vo svojej príslušnej krajine narodenia, ak je sobáš uznaný.
Nutná Dokumenty:
Ako kópia:
  • (Musí byť platný pri odchode najmenej 6 mesiacov) číslo pasu (strany 1-8) nevesty a ženícha
  • Passport (strany 1-8) svedkov (ak vlastné svedkami byť prinesený)
  • Registrácia/svadobné formulár
  • Ak je to nutné, Mená rodičov (ak nie je na rodnom liste)
  • Ak je to nutné, schriftl. súhlas rodičov/zákonného. Guardian pre maloletých (mladšie ako 18 rokov *)

Ako notársky overenú kópiu v anglickom preklade, alebo overenú kópiu medzinárodnom tvare:
  • Výpis z rodného záznamu (matrika)
  • Ak je to nutné, Vdova dôkaz (kancelária registrátora)
  • Ak je to nutné, Úmrtný list a sobášny list z prvého manželstva
  • Ak je to nutné, Certifikát Rozvod (súd)

Poznámky: Na svadbe v jednom z Pary Resorts súhlasíte s menej ako 21 rokov je nutný. Registračný formulár pre svadbu na Bahamách a vo Pary Resorts v Jamajke k dispozícii na mieste. Pre svadbu v Dominikánskej republike, musia byť k dispozícii ako španielsky prekladov (Dominikánske veľvyslanectvo v overených kópií Nemecko) všetky dokumenty. Zmeny vyhradené. Stand júna 2014
Poznámka: Tento opis služby je platný od 01.11.2014 do 30.04.2015 (Winter Catalog 2014/2015).
87%
Crystal Cove by Elegant Hotels
4 recenzií
od 2584 €

Crystal Cove by Elegant Hotels

Crystal Cove by Elegant Hotels recenzie
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 88 %
Izby 92 %
Strava 83 %
Personál 83 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Crystal Cove by Elegant Hotels ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Crystal Cove by Elegant Hotels
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.01.2023 21:01:14
Koľko stojí zájazd do hotela Crystal Cove by Elegant Hotels?
Cena zájazdu je od 2584€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.01.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 28°C a teplota vody 26°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Barbados
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.12.2022 9:30
Dĺžka letu Barbados
Let trvá približne 10:10 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30