• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Losari Hotel & Villas Kuta Bali 

  • Bali
  • Bali
  • Bali
32 °C
teplota vzduchu
27 °C
teplota vody
14:30 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Dôležité informácie:
Naše ceny sú správne a platné v čase rezervácie. V porovnaní s ostatnými cestovnými kanceláriami sa vďaka modernej technológii dynamického balenia obnovujú ceny 24h / 7. Cenu potvrdíme ihneď v ten istý deň (pracovné dni).

Cena zahŕňa:
Letenky - Ubytovanie - Prevod - poistenie: KL NNW Bagaż.

vybavenie:
Hotel bol postavený v roku 2005. Hotel má 86 izieb. Zariadenie ponúka 24-hodinovú recepciu a 24-hodinový check-out. Väčšinu poschodí je možné dostať výťahom. Na mieste je k dispozícii trezor a zmenáreň. K dispozícii v hoteli Wi-Fi poskytuje pohodlný prístup k sieti. Hotelová gastronomická ponuka zahŕňa reštauráciu, jedáleň, kaviareň a bar. Hostia, ktorí prichádzajú s vlastným autom, môžu využiť parkovisko. Ďalšie poskytované služby zahŕňajú prenájom auta, lekársku starostlivosť, izbovú službu a bielizeň. Tí, ktorí sa aktívne radi zoznámia s oblasťou, určite radi prenajímajú bicykle (za poplatok).

izby:
Izby sú vybavené klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou. Obývacie a spacie izby sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou typu "king". Okrem toho môžete využiť trezor a minibar. K dispozícii je chladnička, mini chladnička a kávovar. Prvky, ktoré zvyšujú pohodlie pobytu, sú internet, telefón, TV a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. V kúpeľni nájdete hosťom fén.

Ponuka športu a zábavy:
Športová a zábavná ponuka je skvelým nápadom tráviť voľný čas. Občerstvenie a občerstvenie nájdete v jednom z našich bazénov (vnútorný alebo vonkajší). Bar má širokú škálu osviežujúcich nápojov. Pre hostí, ktorí aktívne trávia čas, odporúčame kúpele (za poplatok).

board:
Gastronomická ponuka zahŕňa raňajky, obedy a večere. Odporúčame aj ďalšie výživové možnosti.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Dôležité: Nočné lety:
V prípade nočných letov a príchodu do 04:00 a neskôr sa registrácia v hoteli uskutoční o 14:00.

Pre nočné spiatočné lety a odletové lety do 3:30 nasledujúceho dňa, odchod z hotela sa uskutoční o 12:00 v predchádzajúci deň.

V závislosti od dostupnosti izieb je možné predĺžiť dňový hotel alebo skoré odhlásenie za príplatok po požiadaní na recepcii hotela.

Informácie o leteckých linkách - pravidelné letecké spoločnosti:
Pre medzimestské (medzikontinentálne) pravidelné letecké spoločnosti, napríklad: Emirates (EK), Qatar Airways (QR), Air France (KL), Lufthansa (LH) ), Letecké spoločnosti (PS), Aeroflot (SU), Air Mauritius (MK), cena zahŕňa príručnú batožinu 7-8 kg a zapísanú batožinu min. 20 kg.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Losari Hotel & Villas Kuta Bali ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Losari Hotel & Villas Kuta Bali

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30