Antigua a Barbuda Antigua a Barbuda
Antigua a Barbuda, Antigua a Barbuda, Soldiers Bay Antigua a Barbuda, Antigua a Barbuda, Soldiers Bay

Blue Waters Resort & Spa Antigua 

Blue Waters Resort & Spa Antigua 

Antigua a Barbuda Antigua a Barbuda
Antigua a Barbuda, Antigua a Barbuda, Soldiers Bay Antigua a Barbuda, Antigua a Barbuda, Soldiers Bay
Teplota vzduchu: 31 °C
Teplota vody: 28 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 10:00 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
PREMIUM HOTEL:
Užite si vynikajúcu kuchyňu s pohárom šampanského v krásnom prostredí. Elegantné prostredie a úchvatné západy slnka naplánovať romantický pobyt.
VÁŠ HOTEL:
Elegantný Hotel British Colonial sa nachádza v rozľahlej záhrade, priamo na jemné piesočnatej zátoke "Soldier Bay" na severozápade ostrova. Užite si kulinárske rozmanitosť 3 reštaurácií. Užite si vkusné prostredie a romantické západy slnka v krásnom prostredí, à la carte reštaurácia "Bartley", na krásnej pieskovej pláži alebo v jednom z bazénov.
Izby: 90 izieb a 24 apartmánov Cove.
Superior Hillside: ca. 39 m², vkusne zariadené s vaňou/sprchou/WC, fén, župan, TV (plochá obrazovka), rádio budík, telefón, žehlička/žehliaca doska, klimatizácia, Ventilátor, kávy/čaju, kl. Chladnička, trezor, balkón s výhľadom na záhradu a čiastočný výhľad na more (Honeymoon Special: Susp DIXG).
Deluxe Beach Front: ca. 42 m², ako Superior Hillside, s výhľadom na more (Honeymoon Special: Susp DIMG).
Hillside Junior Suite: ca. 68 m², ako Superior Hillside, s opticky oddeleným obývacou izbou, rozkladacou pohovkou a balkónom (KIXG/Honeymoon Special: Susp Daxg).
Cove Suite: ca. 65-70 m², ktorý sa nachádza v "The Cove Residences", ktorý sa nachádza v 16 akrov záhrady a má reštauráciu "Cove", bar a 4 bazény. Zariadenie Blue Waters Hotel je tiež k dispozícii. . Ako Superior Hillside, v elegantnom štýle s priestrannou spálňou/obývacou kútom, kúpeľňa/WC, september sprchou, dokovacou stanicou pre iPod, DVD prehrávač, pripojenie k internetu (za poplatok), terasa alebo balkón s výhľadom na more (WIMG/Honeymoon Special: Susp Damge).
ZÁBAVA:
Zahŕňa: Niekoľkokrát týždenne živá hudba, týždenné Manager večierku.
ŠPORT FITNESS:
V cene: Fitness centrum, jóga, tenisové kurty (s umelým osvetlením), windsurfing, vodné bicykle, jazda na kajaku, plachtenie, Hobie Cat, vybavenie na šnorchlovanie.
Príplatok: 18-jamkové Cedar Valley Golf Course (Par 70) približne 7 km (10 min.).
BEAUTY WELLNESS:
"Spa Blue Waters" s beauty salón, kaderníctvo a bazén. Masáže a procedúry (za príplatok).
Medové týždne VÝHODY:
Novomanželia dostanú pri rezervácii RIX upgrade na RIM a raňajkách sa šampanským v miestnosti. Prosím, použite pož Zub, susp XHON. Platí do 6 mesiacov po svadbe, musí byť certifikát manželstvo prezentované v hoteli. Nie je kombinovateľný s Honeymoon Special.
STRAVOVANIE:
Raňajky vrátane "all inclusive" rezervácie. S booked "all inclusive" napájanie všetkých jedál (raňajky formou bufetu v hotelovej reštaurácii, obedy v reštaurácii "Palm", večera vo všetkých troch reštauráciách, "The Cove" patrí do výlučnej súdy za príplatok), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rovnako ako denne zásobený minibar zahrnutá v cene.
SVADOBNÉ ŠPECIÁL:
Až 50% z hotelových cien nevesty!
Informácie pre zákazníkov (hotel):
Poznámka: viď strana 167. Podrobné informácie dopravu na svadobné balíček pozri S. na 22. mieste
Flight: z. Rovnako ako u British Airways, tieto a ďalšie blok rokmi s. S. 173.
Úspory:
Včasná rezervácia zľava: pri rezervácii do 15.12 EUR 126. pre pobyty od 07.01.-03.10.,
107 EUR pri rezervácii do 02.10. pre pobyty od 11.03.-30.04.,
105 EUR pri rezervácii do 02.10. pre pobyty 01.05.-20.06.,
Pri rezervácii do 04,15 EUR 96. pre pobyty od 21.06.-10.10. a
132 EUR pri rezervácii do 15.07. pre pobyty v období 11-10-31.10. (Za izbu/noc, minimálny pobyt 7 nocí).
Nie je kombinovateľný s Honeymoon Special.
Svadby v raji
Atmosféra, v ktorej je všetko tak akurát, je zárukou pre romantickú svadbu. "Dare" ako pár, s rodinou alebo s drahým priateľom, či už v Paradise Island svetov v Indickom oceáne alebo v rytme Karibiku joie de vivre. - Vás čakáme s fantastickými nápadmi na dovolenku Všetko je pripravené pre vás Nechoďte len.! na ich medových týždňoch, ale ste na cestách, aby sa oženil.
SVADOBNÉ KOORDINÁTOR:
Ktorú ste zvolili Svadobné balík je k dispozícii na mieste koordinátor svadba stranou plánovať s vami nevyhnutná vymenovanie a obrad.
MAIL CALL:
Všetky informácie o jednotlivých svadobných balíčkov dostanete poštou vyhľadávanie. Pre Caribbean e-mailom na adresu: karibik.hochzeit@dertouristik.com Zadajte kľúčové slovo Dominikánska republika, sandále, Páry, Antigua, Aruba, Barbados alebo Svätá Lucia v riadku predmetu.
Voliteľne k dostaniu ďalšie služby:
(Nie je v cene)
Dertour Svadobný balíček - Karibik - Blue Waters Štandardné balenie:
(Req výkon ZUB KAR10093 MK)
Balenie Cena v EUR:
PX1: od 1259 CZK
Voliteľne k dostaniu ďalšie služby:
(Nie je v cene)
Dertour Svadobný balíček - Karibik - Blue Waters Štandardné balenie *:
(Req výkon ZUB KAR10093 MK)
Balenie Cena v EUR:
PX2: Balenie Cena vr.
Poznámka: * minimálny pobyt 10 nocí.
Všeobecná poznámka: Celé predstavenie jednotlivých balíčkov nájdete v našom načítaní pošty.
Zaujímavosti:
NÁVOD:
Ak chcete všetky opatrenia, aby riadenie, ako v čase, žiadame vás, aspoň. 3-4dny pred svadbou v hoteli, aby sa dospelo. Ak dátum príchodu v piatok, by dátum svadby byť najmenej 5 dní neskôr. Vezmite prosím na vedomie, že termín na matrike a obrad v rovnaký deň sú možné. Na svadby v Karibiku je minimálna dĺžka pobytu 7 nocí je nutné na Bali príchody musí prebehnúť 7 dní pred objednaným obradom.
Spôsobilosti na právne úkony:
Pre oficiálny právny status manželstvo je apostila (pečiatka a podpis na zadnej strane sobášneho listu nevyhnutné úradníci alebo súd) - predseda vlády /. Pre včasné vykonanie tejto formality, je nutné, aby ste odovzdal na sprievodca zájazdu na svadobný deň, sobášny list na vzťahom s hosťami pri hoteli (na Seychelách v Beachcomber Sainte Anne a Hotel Coco de Mer Black Parrot Suites: prosím prejsť na hodnotenie vzťahov). Certifikát obdržíte späť cca 7 pracovných dní po obrade, je to splnenie formalít požadovaných v Nemecku. Vezmite prosím na vedomie, že apostila môže byť preložená do nemčiny. Prosím kontaktujte kanceláriu svojho registrátora v súvislosti. Vezmite prosím na vedomie zvláštnosť Maldív, Thajska a Bali. Pre overenie v Nemecku alebo v inej krajine mimo Mauritius a Seychely, nepreberáme žiadnu zodpovednosť, pretože pravidlá sa môžu kedykoľvek zmeniť. Na svadbe v Karibiku, vám zaslaná apostilou po svadbe. To môže trvať až jeden rok, v závislosti na mieste určenia. Tieto svadby sú ponúkané legálne v Nemecku, musí až následne požadovanej položky sa vykonáva po návrate do Nemecka. Vezmite prosím na vedomie Tu špecifiká Maldív, Thajska a Bali.
Mládenci:
2 svedkovia sú povinní na mieste, ktoré možno nájsť (v hoteli), väčšina hostí vzťahov.
DATA:
Svadby sa konajú spravidla od pondelka do piatku iba. Žiadne svadby cez víkendy a sviatky. Štandardné balenie na Seychely sú k dispozícii iba v určitých dňoch.
Debnenia/dokumenty:
Registračné formuláre:
Poslať poštou vyhľadávania, e-mail na svadbu v Mauritius (Aplikácie vziať neregistrovaným občanov) na indozean.hochzeit@dertouristik.com, prosím, zadajte kľúčové slovo do registračného formulára predmet linky a odoslať faxom alebo dotazovanie 069 9588 - 849587. Formuláre potrebné pre svadby v Karibiku možno nájsť v príslušnom získavaní pošty.
Authentication:
Kópiu pôvodného dokumentu schváleného orgánmi chrámu ako zodpovedajúce kópie.
Predloženie dokladov:
Prosím, pošlite svoje dokumenty, aby sa oženil v Maurícius, Seychely a Karibiku v dvoch vyhotoveniach (vrátane na svadbe na Mauríciu. Vyplnenú žiadosť sa oženiť) aspoň 10 týždňov (Indický oceán) alebo 12 týždňov (v Karibskom mori) pred svadbou na : DER Touristik GmbH Co. KG Frankfurt TFL3/Indický oceán Emil-von-Behring-Str. 6 60424 Frankfurt am Main alebo DER Touristik GmbH Co. KG Frankfurt TFL1/Karibik Emil-von-Behring-Str. 6 60424 Frankfurt nad Mohanom, môžete svadobné dokumenty tiež posielať PDF pomocou nasledujúcej e-mailovú adresu: hochzeitsdokumente@dertouristik.com.
Dôležité: Používajte iba túto adresu pre zasielanie dokumentov. Žiadosti nebudú spracované. Obráťte sa na tento jediný naše odporúčania servisné stredisko. Vezmite prosím na vedomie, že musíme kópie ako kópie boli čitateľné. Obrazy na pasoch a pečiatkou na všetkých ostatných dokumentov musia byť ľahko rozpoznateľné. Vezmite prosím na vedomie, že krátkodobé rezervácie menej ako 10 týždňov môžeme účtovať poplatok za poštové Express asi 42 EUR za svadobný balíček. S cieľom zabezpečiť hladký proces, svadobné dokumenty najmenej 10 týždňov (Indický oceán) alebo 12 týždňov (Karibik), musí byť k dispozícii pred stretnutím s nami.
Potrebné doklady:
Passport nevesty ženícha (musí je platný po dobu aspoň 6 mesiacov out), application/svadobné formulára (iba Mauritius), prípadne písomný súhlas rodičov pre maloleté. Kópiu preložený do češtiny alebo kópia medzinárodnom tvare: výpis z narodenia záznamu, v prípade potreby detekcie vdova, prípadne úmrtný list, prípadne Poznámka: pri zmene mena, prípadne osvedčenie o rozvode (súd) (Seychely Ehefähigkeitszeugnis postačujúce), prípadne manželská zmluva. Prosím pošlite nám kópiu rodného listu a to buď vo forme alebo v International anglickom preklade. Pečiatka a podpis orgánu, ktorý musí byť jasne viditeľné na dokumente. Dôležité: V prípade svadby na Mauríciu, by rodný list nie starší ako 3 mesiace.
Pôvodný práce:
Prosíme, neposielajte žiadne originálne dokumenty (rodné listy, pasy, atď.) Jedná sa osobne prevziať, pretože oni povedali Matričný úrad musia byť predložené na mieste.
Zmeniť názov:
Vezmite prosím na vedomie, že je tu vždy názov rodného listu na sobášneho listu sú wird.Wenn je zmena mena, potrebujeme úradný doklad o tejto zmene názvu (listinou). Vzor tohto dokumentu sa zasielajú poštou vyhľadávanie. E-mail na indozean.hochzeit@dertouristik.com, prosím, zadajte kľúčové slovo hlasovanie skutok v riadku predmetu a odoslať.
Preklad:
Preklady musia byť vytvorené súdnych prekladateľov (adresy pozri "Zlaté stránky"). Všeobecne platí, že vyvinuté v súlade s platnými predpismi, náklady na preklady. Vezmite prosím na vedomie, že chrám orgány podľa oficiálneho prekladateľa jasne viditeľné na dokument, ktorý odporúčam byť muss.Wir Avšak, pre rodný list vystaviť medzinárodný doklad k odchodu. Preto vám ušetriť náklady na preklad.
Iných národností:
Vezmite prosím na vedomie, že sme aspoň 10 týždňov (vo francúzštine 4 mesiace) potreba iných národností, dokumenty pred svadbou. Neskoršie rezervácie už nemôžeme akceptovať. Informujte sa o požadovaných dokumentov na príslušnej ambasáde.
MAIL CALL Kabribik:
Všetky informácie o požadovaných dokumentov a jednotlivých svadobné balíčky a iné obaly dostanete poštou vyhľadávanie: Odoslať e-mail na adresu: karibik.hochzeit@dertouristik.com a zadajte kľúčové slovo sandále, Páry, Antigua, Aruba, Barbados, Dominikánska republika alebo Saint Lucia, v ktorom predmet.
Medové týždne Záujmy:
Vezmite prosím na vedomie, že medové týždne špeciály iba počas prvých 6 mesiacov po sobáši (pre Thajsko: 12 mesiacov) je k dispozícii, pokiaľ nie je inzeroval inde na d enHotelseiten a sobášny list musí byť predložený na požiadanie v hoteli. Ako základ pre týchto myšlienok je vždy dátum občianske svadby. Avšak, niektoré hotely tiež prijímať dáta svadbu v kostole. Podrobné informácie sú k dispozícii na e-maile vyhľadávanie. Pošlite e-mail na adresu: indozean.hochzeit@dertouristik.com, kľúčového slova: svadobné špeciálna
Poznámka: Pri rezervácii medové týždne Zľavy v kombinácii s svadbe Poklepaním uvedenej služby (ako je napríklad gala večera, atď) sú použité iba raz.
Poznámka: Táto špecifikácia je platná od 11.01.2013 do 10.31.2014 (Výročná katalóg 2014).
Blue Waters Resort & Spa Antigua recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Blue Waters Resort & Spa Antigua ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Blue Waters Resort & Spa Antigua
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.01.2020 21:01:21
Koľko stojí zájazd do hotela Blue Waters Resort & Spa Antigua?
Cena zájazdu je od 3452€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 31°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Antigua a Barbuda
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.07.2022 9:30
Dĺžka letu Antigua a Barbuda
Let trvá približne 10:00 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30