CK Neckermann Reisen

CK Neckermann Reisen - logo

Základné informácie o CK Neckermann Reisen

Kontakt
Telefón: +431502020
Infolinka: +431502020

IČO: 15475108
IBAN: AT792010028253062600

Adresa CK Neckermann Reisen (centrála)
Ungargasse 59-61
Wien 61440
Rakúsko

CK Neckermann Reisen ponúka zájazdy za výhodné ceny pre páry, rodiny i jednotlivcov do obľúbených destinácií ako Malorka, Fuerteventura, Turecko alebo Chorvátsko. Nie sú to iba tieto destinácie. Možnosti sú takmer neobmedzené. S CK Neckermann Reisen môžete stráviť príjemnú a pohodovú dovolenku, ako aj aktívnu, plnú športových a kultúrnych zážitkov.

Z exotických zájazdov sú v ponuke destinácie ako Mexiko, Dominikánska republika, Kuba, Thajsko, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty a mnohé ďalšie.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Neckermann Reisen

  1. Wien-Schwechat

Zájazdy od CK Neckermann Reisen

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Neckermann Reisen

Recenzie na CK Neckermann Reisen

Pozrite si posledné recenzie na CK Neckermann Reisen

Papillon Lagoon Reef recenzie

Papillon Lagoon Reef

Keňa - Keňa pobrežie - Diani Beach

100% Miloš N.

07.01.2019

Pekne upravený areál. Aj keď ste ubytovaní na izbách s nízkym číslom a je to asi o 100 metrov ďalej k pláži, je to v pohode a malá prechádzka okolo zurčiaceho potôčika len prospeje. Izby vybavené moskytiérami a dobrou klimatizáciou. Napriek tomu, že sme nemali na izbe televízor a chladničku, vôbec nám to nechýbalo. Plusom rodinnej izby bolo, že dvaja sme mali k dispozícii dve sprchy a dve toalety a veľa priestoru. Strava bola perfektná kombinácia európskej a domácej kuchyne. Pár postrehov k jedlám. Podával sa okrem bežných jedál vyprážaný karfiol s tatárskou omáčkou, pečené prasiatko, jahňa a čo nás milo prekvapilo, bol guláš s pravými knedličkami. Vynikajúce boli aj tematicky zamerané jedlá ako BBC a grilovací deň, africká kuchyňa. Personál milý a veľmi ochotný. Čo nás príjemne prekvapilo, že ani pri bazéne a ani v areáli nebola hlučná reprodukovaná hudba. Opačne pri cvičení v bazéne miesto disko hudby, do rytmu cvikov spievali miestni animátori. Bolo to super. Obavy z otravujúcich predavačov a miestnych masajov sa nepotvrdili. Zažili sme dokonca na pláži vianočné trhy s ručnými výrobkami. Celý pobyt nad očakávania splnil naše predstavy.

prečítať si celú recenziu
Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa recenzie

Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa

Dominikánska republika - Punta Cana - Punta Cana

95% Michaela F.

26.11.2018

Hotel čistý, prostredie krásne. Ešte krajšie ako na fotkách. Strava chutná, je z čoho vyberať. Prístup personálu priateľský. Krásny biely piesok, voda teplučká. Jednoducho top.

prečítať si celú recenziu
Gran Caribe Club Kawama recenzie

Gran Caribe Club Kawama

Kuba - Atlantické pobrežie - sever - Varadero

95% Eva B.

16.11.2018

Ja nemám čo vytknúť, všetko sa mi páčilo, ochotný personál, aj o o čistotu sa v rámci svojich možností starali až nadpriemerne. Celkovo strava bohatá, obsluha milá na bare aj v reštike. Určite pôjdem aj druhý raz.

prečítať si celú recenziu
Catalonia Gran Dominicus recenzie

Catalonia Gran Dominicus

Dominikánska republika - Santo Domingo - Bayahibe beach

95% ĽUBOŠ

14.11.2018

Momentálne areál v prestavbe, práce len cez deň, personál na každom rohu, pomôžu až môžu, super starostlivosť, najkrajšia pláž v okolí, priateľské rybičky v mori, až moc zábavných akcií, dosť veľký hluk - hudba i z okolia, vhodné pre akčných ľudí, ale strava super od varených jedál až po čerstvé ovocné plážové občerstvenie...

prečítať si celú recenziu