CK JT Touristik

CK JT Touristik - logo

Základné informácie o CK JT Touristik

Kontakt
Telefón: +49 30 8877870
Infolinka: +49 30 8877870

IČO: 814838662
IBAN: DE54600400710525110301

Adresa CK JT Touristik (centrála)
Stiftsbergstr. 1
Neckarsulm 74172
Nemecko

CK JT Touristik je nemecká cestovná kancelária so sídlom v Berlíne. JT Touristik je nezávislou cestovnou kanceláriou na nemeckom trhu. Špecializujú sa na paušálne a last minute zájazdy do Spojených Arabských Emirátov, Turecka a v ponuke nájdete aj zájazdy do Ázie. V katalógu na stránkach CK nájdete hotely, ktoré odporúča viac ako 70% klientov. CK často kombinuje najlacnejši lety s ubytovacími kapacitami. V ich ponuke nájdete aj dovolenky na gréckych ostrovoch Rhodos, Kréta, Korfu, v Španielsku či na ostrove Malorka.

Dôležité odkazy

Zájazdy od CK JT Touristik

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK JT Touristik

Recenzie na CK JT Touristik

Pozrite si posledné recenzie na CK JT Touristik

Desert Rose Resort recenzie

Desert Rose Resort

Egypt - Hurghada - Hurghada

+
95% Peter

22.01.2020

Ak nie ste pohltený sterilitou prostredia v zmysle, že Vám nevadí zle vyšpárované umývadlo silikónom a sem tam prasknutá kachlička na dlažbe, ak toto prežijete, všetko ostatné je nie na 5, ale na sto hviezdičiek. Ak sú pre Vás podstatné kvalita a dostatok jedla 24 h. non stop, čistota, ak potrebujete mať pocit úcty a ochoty zo strany personálu, ak chcete otvorené more alebo sa bojíte žralokov, ak chcete 5 barov a 5 reštaurácii, ak chcete mať voľné miesto na ležanie pri pláži, ak chcete byť strážený asi tak 3 až stvor-zónovo, ak nechcete byť otravovaní drankaním bakšišu, ak chcete mať plavecký bazén s dráhou pre seba, ak chcete šnorchlovať, ak sa chcete prejedať od rána do rána alebo opíjať tak SEM CHOĎTE! Pozor na počasie v januári, najprv predpoveď, potom termín, ak chcete viac spoznávať Egypt, nepozerajte ani počasie.

prečítať si celú recenziu
Kymata recenzie

Kymata Hotel

Grécko - Santorini - Kamari

+
100% Monika Č.

28.09.2017

Izba čistá, uprataná každý deň; uteráky, osušky, posteľná bielizeň menené pravidelne. V hoteli sme mali len raňajky, na výber bolo 14 ponúk. Personál (rodinný hotel) bol milý, ochotný, ústretový. Pláž bola cca 5 minút od hotela, čistá, k dispozícii lehátka, slnečníky. Popri pláži je dlhá promenáda s množstvom výborných reštaurácií, taverien, barov, obchodov so suvenírmi. Zažili sme krásnu nezabudnuteľnú dovolenku :)

prečítať si celú recenziu
Miami Park recenzie

Miami Park

Španielsko - Costa Barcelona - Calella

90% Peter

30.08.2017

Izba v pohode, strava dobrá aj ked trocha jednotvarna personál milý a úslužný, jediná záporná pripomienka ku kvalite WIFI niekedy slabý ba až žiadny signál Inak fajn

prečítať si celú recenziu
Kleopatra Bebek recenzie

Kleopatra Bebek

Turecko - Alanya - Alanya

+
0% Vasil B.

29.07.2017

Vhodné pre nenáročných turistov,ktorí hľadajú pobyt pri vyhriatom mori za cenovo najdostupnejších podmienok.

prečítať si celú recenziu