Ischia: Hotel Maremonti 3* z Budapešti

 • Taliansko
 • Ischia
počet termínov
počet dní
nocí
doprava
prvý deň dovolenky

Odlet z Budapešti s leteckou spoločnosťou Ryanair

 

Predpokladaný letový čas:

Budapešť - Neapol (15:20-17:00)

 

Prílet do Neapolu, transfer do hotela na Ischii (check in možný od 14:00), ubytovanie. Voľný program. 

 

Maremonti 3*

Hotel Maremonti 3* v časti Forio-Panza na ostrove Ischia má skvelú panoramatickú polohu s výhľadom na prekrásne Sant'Angelo a na ostrov Capri.
Leží iba pár krokov od zastávky miestnej MHD, blízko centra mestečka Panza, kde sú obchody, taverny, banka aj lekáreň a predovšetkým cca 12 minút chôdze od veľmi známej a jedinečné zátoky Sorgeto, kde vyvierajú horúce termálne pramene priamo do mora. Je to veľmi vyhľadávané miesto všetkými návštevníkmi ostrova Ischia, kúpať v mori sa tu môžete celoročne.
Najbližšia pláž - Sant' Angelo, Citara (možný odvoz hotelovým busom), zátoka Sorgeto - kamenistá s prírodnými "vaňami" a horúcimi prameňmi vyvierajúcim v mori (prístup po cca 200 schodoch).
Služby: 1 vonkajší termálny bazén (32 - 35 st.), TV hala s veľkou projekciou, k dispozícii české programy (ASTRA), WIFI ZADARMO v priestoroch recepcie, haly, baru a terasy pri bare, bar, trezor k dispozícii na recepcii, privátny parking , terasa s krásnym výhľadom na more, slnečná terasa pri bazéne - k dispozícii slnečníky a ležadlá ZADARMO. Termálne procedúry v blízkosti. Pre hotelových hostí denne po raňajkách odvoz k parku Tropical a na konečnú zastávku autobusu do St. Angela a na pláž Citara / k Poseidonovým záhradám. Zvoz späť -  pred večerou za poplatok 2€/osoba/cesta.
Ubytovanie: celkom 50 izieb so sociálnym zariadením (sprcha, WC), s balkónom alebo terasou, izby s priamym výhľadom na more sú za príplatok, k dispozícii izby troj- i štvorlôžkové. Jednolôžkové izby sú bez balkóna. K dispozícii je aj niekoľko izieb typu Comfort - novo vybavených s TV, vetrákom a minibarom (tieto izby sú za príplatok).
Stravovanie: V hotelovej reštaurácii. Raňajky - bufet - káva, čaj, džús, pečivo, salámy, syr, vajcia, jogurt, marmelády, sladké pečivo, müsli, ovocie.
Večera - zeleninové predjedlo, výber z 3 druhov menu o 3 chodoch (predjedlo - cestoviny či rizoto na rôzne spôsoby alebo polievka, hl. Jedlo - ryba alebo iné mäso s prílohou, ľahšie zeleninové jedlo alebo studený tanier, na záver - ovocie, zmrzlina alebo dezert.
Nápoje - pri raňajkách - ZADARMO, pri večeri sa platia na účet alebo na číslo izby, platí sa všetko pred odchodom. Cenník nápojov k dispozícii vždy na bare alebo pri večeri na stole.

  
ostatné dni dovolenky

Voľný program

  
posledný deň dovolenky

Check out z hotela do 10:00, transfer na letisko, odlet do Budapešti.

 

Predpokladaný letový čas:

Neapol - Budapešti (17:25-19:05)

  
V cene je zahrnuté
 • Leteckú dopravu Budapešť - Neapol - Budapešť

 • 1 ks príručnej batožiny v rozmeroch 55x40x20cm, do 10kg

 • 1 ks malej príručnej batožiny v rozmeroch 35x20x20cm (kabelka, notebook atď.)

 • Všetky letiskové a palivové poplatky

 • Transfer letisko - hotel - letisko

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard v hoteli Maremonti 3* s polpenziou
  raňajky formou bufetu, večere formou vynikajúceho servírovaného menu. Možnosť doplatku za ubytovanie v izbe typu Comfort 6€/osoba/noc a v izbe typu Comfort s výhľadom na more 10€/osoba/noc .
 • Poistenie insolvenstnosti CK

 • Služby slovenského delegáta
  Delegát na infochôdke (v 2.deň pobytu na recepcii hotela) ponúka množstvo fakultatívnych výletov). Delegát je k dispozícii pre termíny od 27.04.2019 do 15.10.2019. V ostatných termínoch delegátske služby nie sú k dispozícii.
V cene nie je zahrnuté
 • Cestovné poistenie

 • Batožinu do podpalubia
  Doplatok za 20kg batožinu do podpalubia je 50€ na osobu za oba smery (nie je povinná). V prípade záujmu je potrebná rezervácia batožiny spolu so zájazdom (v prípade doobjednania batožiny až po úhrade zájazdu je doplatok za 20 kg batožinu 80€ na osobu za oba smery). Batožinu je možné objednať pre ľubovoľný počet cestujúcich.
 • Shuttle bus na pláž a späť
  1 cesta/2€/osoba - na pláž San Angelo alebo Citara
Letové časy

Cestovná kancelária nezodpovedá za prípadnú zmenu letových časov v rámci rovnakého dňa odletu. Letové časy sú orientačné. 

Vstupné podmienky

Občania Slovenskej republiky môžu na územie Talianska vstupovať s platným cestovným pasom alebo občianskym preukazom.Od 1.1.2013 musí mať každý občan Slovenskej republiky, vrátane detí do 5 rokov, pri cestovaní do zahraničia vlastný cestovný doklad.

 

Bližšie informácie nájdete na stránke MZV SR TU