Tatranská Lomnica: Hotel Kukučka 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Tatranská Lomnica: Hotel Kukučka 4*
Slovensko Slovensko
 Vysoké Tatry  Vysoké Tatry

Tatranská Lomnica: Hotel Kukučka 4* 

Tatranská Lomnica: Hotel Kukučka 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Hotel Kukučka 4*

Popis: Jedinečná horská architektúra Hotela Kukučka nenechá nikoho chladným. V celom hoteli sa prelínajú kamenné a drevené prvky, ktoré sú doplnené zemitými farbami. Komplex sa skladá z hlavnej budovy (budovy hotela) a troch rezidenčných budov. Hotelová časť poskytuje komfortné ubytovanie v Izbách Lux, Jedno/Dvoj-spálňových apartmánoch či v Prezidentskom apartmáne. Rezidenčné budovy disponujú priestrannými Jedno/Dvoj-spálňovými apartmánmi.
Rezidenčné budovy, rovnako ako hlavná budova sú vybavené vlastnými wellness priestormi. Hotelová budova poskytuje pohodlie v parnej / suchej (fínskej) saune s kapacitou do 8 osôb. Samozrejmosťou je oddychová miestnosť, Kneippov kúpeľ a ochladzovacia kaďa. Rezidenčná budova B disponuje suchou saunou, oddychovou časťou a ochladzovacím vedrom so sprchou v unikátnej jaskyni. Rezidenčná budova C ponúka tri sauny - parnú, suchú a infra saunu, kamennú stenu s vodopádom, oddychovú časť a ochladzovacie vedro so sprchou v jaskyni. Posledná spomedzi rezidenčných budov - budova D disponuje suchou saunou, oddychovou časťou a ochladzovacím vedrom so sprchou v jaskyni.
Hotel spolu so svojimi rezidenciami je vhodnou voľbou aj pre rodiny s deťmi. Hlavná budova disponuje veľkým, plne vybaveným detským kútikom. V exteriéri sa nachádzajú taktiež úžasné detské hojdačky a šmýkačky!

Ubytovanie: IZBA LUX - Vybavenie izby: manželská posteľ / 2 oddelené lôžka, samostatný šatník, TV so satelitnými kanálmi, minibar, rýchlovarná kanvica, kúpeľňa - sprchovací kút / vaňa, umývadlo, sociálne zariadenie, sušič vlasov, osušky, uteráky, župany, hotelové papuče, dávkovače mydla a kozmetické utierky sú súčasťou vybavenia izby

Gastronómia: V hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať tradičné špeciality slovenskej kuchyne a vybrať si z bohatej ponuky pokrmov medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je aj fajčiarsky lounge.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v 2 lôžkovej izbe LUX

 • Raňajky formou bohatého bufetu
  možnosť doobjednania polpenzie v ďalšom kroku rezervácie
 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
 • Vstup do wellness centra
  8€ / 2 hodinový vstup / osoba. Pri pobyte na viac ako 3 noci je k dispozícii 1x 2 hodinový vstup do wellness grátis.
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v 2 lôžkovej izbe lux, raňajky formou bohatého bufetu, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky, vstup do wellness centra