Podbanské: Hotel Pieris 3*
Upresnite svoje filtrovanie
Podbanské: Hotel Pieris 3*
Slovensko Slovensko
 Vysoké Tatry  Vysoké Tatry

Podbanské: Hotel Pieris 3* 

Podbanské: Hotel Pieris 3* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Hotel Pieris 3*

Popis hotela: V malebnej horskej osade Podbanské Vás príjemne prekvapí trojhviezdičkový hotel Pieris, ktorého prevádzkovateľom je Grand hotel Permon, s.r.o. Hotel Pieris*** je moderne zrekonštruované ubytovacie zariadenie, ktoré bolo v minulosti známe ako hotel Kriváň. Vďaka kompletnej rekonštrukcii izieb, reštaurácie, Lobby baru a recepcie vznikol moderný a štýlový trojhviezdičkový hotel. Komfortné izby a menšie apartmány, ktoré ponúkajú atraktívny dizajn sú ako stvorené pre romantické pobyty pre dvoch. Kompletne zrekonštruovaná kuchyňa a nová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. V elegantnom Lobby bare s posedením pri krbe alebo na slnečnej terase Vám určite zachutí šálka lahodnej kávy či pohár kvalitného vína.
Hotel Pieris*** Vás príjemne prekvapí interiérom, štýlovým izbami, kvalitnými službami a atraktívnou polohou v obklopení Vysokých, Nízkych a Západných Tatier zároveň. Zažite jedinečnú atmosféru malebnej horskej osady Podbanské a doprajte si skutočný oddych v spojení s prírodou a kvalitnými službami. Hotel je ideálny, ak hľadáte wellness pobyt pre dvoch.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba Standard je zariadená v prírodnom horskom štýle, má francúzske okná a balkón, z ktorého ponúka výhľad na tatranskú prírodu. Izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a s toaletou. V tejto izbe nie je možnosť prístelky. K štandardnému vybaveniu izby patrí telefón, trezor, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV a Wi-Fi pripojenie.

Wellness:

Oddychový relaxačný bazén - nachádzajú sa tu masážne trysky, vodopád
Rozmery bazéna 7,90 x 3,20m s hĺbkou 1,20m sú ako stvorené na regeneráciu tela a oddych pri teplote 33°C.Teplá voda pôsobí priaznivo na celý organizmus, rozširuje cievy a krv prúdi až do tých najvzdialenejších častí Vášho tela, čím znižuje aj tlak na srdce.
Vírivá vaňa – s teplotou 35 °C je pripravená pre romantické chvíle s priateľmi, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Každým kúpeľom vo vírivej vani sa znižujú zápalové procesy a odstraňujú bolesti kĺbov, hlavy a napomáha sa Vášmu rýchlemu zotaveniu zo svalových bolestí. Súčasťou vírivky sú aj trysky na príjemný relax. Prúdy teplej vody stimulujú Vaše svaly, zatiaľ čo Vy relaxujete. Narastajúci tlak odstraňuje nahromadené napätie v tele.
Oddychové ležadlá – po správnom saunovaní sa môžete zrelaxovať v pokojnom prostredí blízko bazéna na ležadlách
Infrasauna - vyžaruje iba zdraviu prospešné slnečné žiarenie a naopak vylučuje to negatívne. Zaručuje hlbšie a účinnejšie prehriatie. V porovnaní s tradičnou saunou zabezpečí vylúčenie aspoň dvojnásobného množstva potu pri nižšej teplote, čím menej zaťažuje srdce. Vdychovaný vzduch je príjemnejší, môže sa regulovať, želaný účinok sa dosiahne aj pri otvorených dverách.
Eukalyptová parná sauna – eukalyptus je jednou z najobľúbenejších vôní parných sáun. U nás dýchate iba to, čo stvorila samotná príroda. Strom eukalyptu má najmocnejší účinok na úplné uvoľnenie dýchacích ciest, v lete ochladzuje, v zime naopak zahreje. Má protizápalové, antiseptické, antibiotické i dezodoračné účinky.
Klasická fínska sauna - hovorí sa, že najkrajší ste hodinu po saune. Intenzívne potenie vyčistí pokožku a podporí tvorbu nových kožných buniek. Teplo zrýchli prúdenie krvi a zvýši aj podiel kyslíka v tkanivách. Vrásky sa vyžehlia, pokožka sa rozžiari ako čerstvo naleštené jabĺčka a vyzerá mladšie. Sauna je vlastne sama o sebe skvelou kozmetickou kúrou.      
SPA - ponúka množstvo relaxačných procedúr pre celkové uvoľnenie tela a upevnenie zdravia. O všetkých procedúrach a o ich účinkoch sa môžete odborne porozprávať s našimi zamestnancami wellness. V prípade záujmu o procedúry vo wellness Pieris Vám odporúčame objednávku vopred.

 

V cene je zahrnutý aj vstup do Grand Hotel Permon:

Navštívte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Nájdete ho v Grand hoteli Permon**** na Podbanskom.
Rozsiahle wellness PERMON'S PARADISE, najlepšieho wellness hotela v Tatrách, tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise. Ešte pred návštevou si ho môžete pozrieť na našej mapke. 
SAUNA Paradise - Vstúpte a pocítite výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu.
SAUNA Paradise, najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
Do časti SAUNA Paradise je vstup deťom do 6 rokov prísne zakázaný.
Deťom od 6 do 12 rokov je vstup do časti SAUNA Paradise povolený len v sprievode rodičov.
SAUNA Paradise je bezplavková zóna, vstup možný len v plachtách.
AQUA Paradise - Vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2. Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) s výhľadom na Kriváň, perličkou, masážnymi tryskami a vodnými chrličmi. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. A čo poviete na odpočinok v relaxačnej vírivke s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa?
KIDS' Paradise - Oddelený detský bazén v časti s „baby“ šmýkačkou a detskou šmýkačkou Kobra a Medveď, medvedíkom s vodotryskom a perličkou urobí radosť všetkým deťom. Vďaka relaxačnej miestnosti a špeciálnym detským vírivkám v tvare jahôdky zažijú skutočný wellness pobyt aj tí najmenší.
SPA Paradise - Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, perličkovými kúpeľmi na uvoľnenie a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné wellness špeciality SPA Paradise. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb uzatvárajú exkluzívne thajské masáže. 

Gastronómia: Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia v obklopení lesa poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Počas leta si vychutnajte jedlo na slnečnej terase a užite si scenériu zelených smrekov, vôňu čerstvého horského vzduchu i štebot vtákov. V kuchyni využívame služby lokálnych dodávateľov a dôraz na detaily, kvalitu a čerstvosť surovín sú samozrejmosťou. Radi sa prispôsobíme požiadavkám hosťa, pripravujeme aj bezlepkové či bezlaktózové jedlá.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe

 • Polpenzia - raňajky formou bohatého bufetu a večere formou bufetu

 • Parkovanie na hotelovom parkovisku

 • Voľný vstup do hotelového Wellness Pieris
  Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m), vírivá vaňa, oddychové ležadlá, infrasauna, eukalyptová parná sauna, klasická fínska sauna. Vstup platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x do 16:00 hod.
 • Voľný vstup do saunového komplexu SAUNA Paradise v Grand Hoteli Permon 4*
  Platí počas prevádzkových hodín po predložení hotelového preukazu, neplatí v deň odchodu. V čase po 18:30 hod. vstup možný len dospelým osobám.) SAUNA Paradise: jedinečný komplex viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
 • Ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod. v Grand Hoteli Permon 4*

 • Voľný vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise v Grand Hoteli Permon 4*
  AQUA Paradise: vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2 (veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna). KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela.

Po zaslaní Vašej nezáväznej objednávky bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, polpenzia - raňajky formou bohatého bufetu a večere formou bufetu, parkovanie na hotelovom parkovisku, voľný vstup do hotelového wellness pieris, voľný vstup do saunového komplexu sauna paradise v grand hoteli permon 4*, ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod. v grand hoteli permon 4*, voľný vstup do fitness centra a vstup do aqua & kids´ paradise v grand hoteli permon 4*

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky

COVID-19 Garancia