Demänovská dolina: Wellness Hotel Chopok 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Demänovská dolina: Wellness Hotel Chopok 4*
Slovensko Slovensko
 Nízke Tatry  Nízke Tatry

Demänovská dolina: Wellness Hotel Chopok 4* 

Demänovská dolina: Wellness Hotel Chopok 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Wellness Hotel Chopok 4*

Popis hotela: Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.
Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom - saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).
Ideálna poloha Wellness hotela Chopok**** Jasná na samom začiatku národného parku Nízke Tatry hotel predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít - od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Vždy máte istotu, že sa po celodennom športovaní môžete spoľahnúť na príjemný personál, luxusné a príjemné izby, vynikajúcu kuchyňu so slovenskými a medzinárodnými špecialitami z čerstvých surovín, relax vo wellness centre a večer i zábavu - čo viac už od ubytovania človek môže chcieť.
 

Ubytovanie: Wellness Hotel Chopok**** poskytuje ubytovanie v stredisku Jasná Nízke Tatry v 80 priestranných izbách PRASLIČKA a PLESNIVEC  Útulnú atmosféru ubytovania ešte viac umocňuje štýlový krb na drevo v izbách typu DE LUX PLESNIVEC a DE LUX PRASLIČKA.
V izbe PRASLIČKA pre 2-3 osoby sa nachádzajú 2 pevné lôžka, 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti do 12 rokov. Každá izba má francúzske okno a 1 kúpeľňu (vaňa, WC, bidet).
K vybaveniu izby patrí: minibar, trezor, zabudovaný sušič na vlasy, LCD TV, satelitné pripojenie, telefón, internetové pripojenie, kávový a čajový servis, župan, papučky, francúzske okno.
 

Wellness: Do nového 20m bazéna a saunového sveta PRASLIČKA je povolený vstup osobám starším ako 16 rokov a tak si u nás užijú relax a pohodu ako rodiny s deťmi, tak i hostia, ktorí uprednostňujú oddych v pokojnom a nehlučnom prostredí.
Wellness centrum Plesnivec zahŕňa: bazén, vnútorná a vonkajšia vírivka, detský bazén, vírivka, 5 druhov sáun, oddychová zóna a vonkajší ochladzovací bazén sú určené pre rodiny s deťmi.
V saunovom svete PLESNIVEC a v saunovom svete PRASLIČKA sa nachádzajú tieto sauny: fínska sauna, bylinková sauna, bio sauna, infra sauna, parná sauna.
Odborne vyškolení hoteloví terapeuti používají pri práci výhradne profesionálne masážne prostriedky, oleje a kozmetiku. 
 

Pre deti: Detským hosťom venujeme maximálnu pozornosť a našou prioritou je ich spokojnosť. Keď sú u nás spokojné deti, spokojní sú i rodičia.
Wellness hotel so zameraním na rodiny s deťmi si veľmi rýchlo našiel svoju klientelu vďaka kvalitnému a bohatému vybaveniu pre deti a poskytovaným službám pre deti. Aj preto je Wellness Hotel Chopok **** obľúbený a rodinami vyhľadávaný hotel v stredisku Jasná.
Dôkazom toho, že rodiny s deťmi sú u nás naozaj vítaní je i ocenenie Únie materských centier certifikátom 
Veľkej obľube sa tešia najmä detské animačné programy, ktoré ocenia nielen deti ale i rodičia.
Detský kútik "Chopíkov detský svet" je rajom pre našich detských hostí. Ďalším obľúbeným a vyhľadávaným miestom našich detských hostí je LEGO® detský kútik so špeciálnymi 3 LEGO® stolíkmi. Príjemnú zábavu pre deti a často krát i do pre dospelých poskytuje príjemné prostredie herne.
Rodičia majú počas šantenia detí svoje ratolesti „pod dohľadom“, pretože detský neplavecký bazén sa nachádza v blízkosti plaveckého bazéna.
Wellness Hotel Chopok **** má v prevádzke detské ihrisko priamo za hotelom, na ktorom sa vyšantia deti všetkých vekových kategórií a ktoré určite ocenia i rodičia.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Praslička

 • Raňajky formou bohatého bufetu (možnosť doobjednania 5 chodových servírovaných večerí)
  Doplatok za večee v ďalšom kroku rezervácie
 • Vstup do luxusného wellness centra

 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

 • Skibuss do lyžiarskeho strediska Jasná
  počas zimnej sezóny
 • Plavecký bazén PLESNIVEC (15 x 7,5m) s vírivkou v čase prevádzky

 • Plavecký bazén PRASLIČKA (20 x 8m) s vírivkou v čase prevádzky

 • Detský bazén v čase prevádzky

 • Saunový svet PLESNIVEC v čase prevádzky
  vonkajšia ľadová jaskyňa - vonkajší ochladzovací bazén, odpočívacia zóna, fínska sauna, infra sauna, bio sauna, bylinková sauna, aromatický parný kúpeľ, vonkajšia vírivka, masážne sprchy
 • Saunový svet PRASLIČKA v čase prevádzky
  chladzovací bazén, odpočívacia zóna, fínska sauna, infra sauna, bio sauna, bylinková sauna,aromatický parný kúpeľ, masážne sprchy
 • Profesionálne fitness centrum

 • Detský kútik "Chopíkov detský svet"

 • LEGO detský kútik

 • Detské ihrisko

 • Úschovňa lyží počas zimnej sezóny

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu praslička, raňajky formou bohatého bufetu (možnosť doobjednania 5 chodových servírovaných večerí), vstup do luxusného wellness centra, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie, skibuss do lyžiarskeho strediska jasná, plavecký bazén plesnivec (15 x 7,5m) s vírivkou v čase prevádzky, plavecký bazén praslička (20 x 8m) s vírivkou v čase prevádzky, detský bazén v čase prevádzky, saunový svet plesnivec v čase prevádzky, saunový svet praslička v čase prevádzky, profesionálne fitness centrum, detský kútik "chopíkov detský svet", lego detský kútik, detské ihrisko, úschovňa lyží počas zimnej sezóny

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky