Jasná: Chalets Jasná Záhradky 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Jasná: Chalets Jasná Záhradky 4*
Slovensko Slovensko
 Nízke Tatry  Nízke Tatry

Jasná: Chalets Jasná Záhradky 4* 

Jasná: Chalets Jasná Záhradky 4* 

2 termíny
Dní: 5
Dní: 5
4 nocí
Vlastná
Vlastná
Od
283
Od
283 €
na 4 nocí na osobu
na 4 nocí na osobu
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Chalets Jasná Záhradky 

Popis: Vyberte si pre váš oddych to správne miesto a doprajte sebe i svojej rodine fantastickú dovolenku plnú zážitkov. Zabudnite na hotelové izby a vymeňte ich za chaletové apartmány vybavené samostatnými spálňami, obývačkou, kuchynkou a in-house wellness. Chalety pribudli do portfólia hotelov s cieľom priniesť klientovi rozmanitú ponuku ubytovania s prispôsobenými službami v súkromnom prostredí horskej chaty.  Chalets Jasná Collection sú svojou ponukou ideálnou voľbou pre skupiny 4 a viac osôb. Súkromie horského Chaletu a skvelá poloha priamo pri najlepších zjazdovkách na Slovensku v lokalite Záhradky sa postarajú o zážitkovú dovolenku celej rodiny. 
 
Možnosti ubytovania:
Mountain Mezonet -
Ideálna poloha v srdci celoročného strediska Jasná v lokalite Záhradky poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky. Pri každom chalete sa nachádza parkovisko. Na prízemí nájdete lyžiareň.  V obývačke sa nachádza krb, ktorý zahreje počas chladných dní. Hosťom je k dispozícii in-house wellness, ktoré je spoločné pre viacero apartmánov. Vybavenie izby: spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, 1 dvojlôžková spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, infrasauna, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka s rozkladacím gaučom, terasa alebo balkón, krb v niektorých apartmánoch, spoločná lyžiareň na prízemí, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie, welcome drink. Inhouse wellness je spoločný pre niekoľko Chaletov.

Moutain Chalet - Ideálna poloha v srdci celoročného strediska Jasná v lokalite Záhradky poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky. Pri každom chalete sa nachádza parkovisko. Na prízemí nájdete lyžiareň.  V obývačke sa nachádza krb, ktorý zahreje počas chladných dní. Hosťom v Mountain Chalet je k dispozícii in-house wellness, ktoré sa nachádza len v niektorých chaletoch a je spoločné pre viacero apartmánov.  Každý apartmán ponúka výhľad na okolitú prírodu a zurčiaci potok, pretekajúci popri vašom chalete.Vybavenie izby: spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, 1 dvojlôžková spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, infrasauna, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka s rozkladacím gaučom, terasa alebo balkón, krb v niektorých apartmánoch, spoločná lyžiareň na prízemí, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie, welcome drink. Inhouse wellness je spoločný iba pre 1 Chalet

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v apartmáne podľa výberu
  podľa výberu v ďalšom kroku rezervácie
 • Stravu podľa výberu
  podľa výberu v ďalšom kroku rezervácie
 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Vlastná
2 Máj - 6 Máj
5 dní / 4 nocí
nedeľa - štvrtok
Vlastná
Raňajky
Mountain mezonet
4 za 3
283 €
cena na osobu
Vlastná
2 Máj - 6 Máj
5 dní / 4 nocí
nedeľa - štvrtok
Vlastná
Raňajky
Mountain chalet - záhradky
4 za 3
340 €
cena na osobu
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v apartmáne podľa výberu, stravu podľa výberu, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky

COVID-19 Garancia