Covid-19 v Spojených arabských emirátoch: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Dubaj: JA Ocean View Hotel 5* s polpenziou (slovenský delegát)
Upresnite svoje filtrovanie
Dubaj: JA Ocean View Hotel 5* s polpenziou (slovenský delegát)
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
 Dubaj  Dubaj

Dubaj: JA Ocean View Hotel 5* s polpenziou (slovenský delegát) 

Dubaj: JA Ocean View Hotel 5* s polpenziou (slovenský delegát) 

nocí
prvý deň pobytu

Odlet do Dubaja.

 

Predpokladané letové časy 
Bratislava - Dubaj - 13:30 - 22:15
 

Po prílete do Dubaja transfer do hotela JA Ocean View Hotel 5*, ubytovanie, voľný program.

 

JA Ocean View Hotel 5*

JA Oasis Beach Tower sa nachádza na známej dubajskej promenáde The Walk vo štvrti Jumeirah Beach Residence s množstvom obchodov, reštaurácií a rekreačných zariadení, len pár krokov od pláže Jumeirah. JA Ocean View Hotel má ideálnu polohu, či už cestujete služobne alebo na dovolenku, počas pobytu sa môžete kochať malebným výhľadom na Arabský záliv, máte k dispozícii 6 reštaurácií a barov, bazén s nekonečným okrajom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.
Zo všetkých izieb a suít sa naskytá výhľad na more a všetky majú súkromný balkón. Navyše, izby a suity Club ponúkajú bezplatné výhody, občerstvenie a prístup do salónika Coral na 24. poschodí. V izbe je možné ubytovať najviac 2 dospelé osoby a 2 deti, avšak sú k dispozícii aj väčšie rodinné izby.
Čaj, kávu a ľahké občerstvenie si môžete vychutnať v kaviarni Café Via. V reštaurácii Le Rivage si zase užijete atmosféru francúzskej brasserie, gurmánske bufety a tematické večere. V bare Deck pri bazéne sa počas dňa podávajú koktaily a ľahké občerstvenie. Večer sa miesto mení na Sehr Al Bahar, miesto s arabskou atmosférou spolu v vodnou fajkou shisha, brušnými tancami a večerou. Zájsť môžete aj do športového baru Girders, ktorý susedí so záhradou Girders Garden. K ďalším možnostiam stravovania patrí reštaurácia Tribeca a penthouse salónik, ktorý je otvorený vo večerných hodinách.
Oddychovať môžete vo vonkajšom bazéne alebo si zobrať čisté uteráky a vybrať sa na verejnú pláž. Počas týždňa tiež môžete využiť bezplatnú kyvadlovú dopravu na súkromnú pláž rezortu JA Jebel Ali Golf Resort. Deti sa môžu tešiť na ihrisko a detský bazén.
Posilňovňa je veľmi dobre vybavená a za príplatok si môžete tiež vyskúšať tréning SpeedFlex. Vo wellness centre Calm Spa & Salon si môžete dopriať masáže a ďalšie procedúry za príplatok, zatiaľ čo Health Club ponúka vstup do sauny, vírivky a parného kúpeľa.
K dispozícii je vám bezplatne kyvadlová doprava do nákupných centier a ku turistickým pamiatkam, ako aj bezplatné parkovanie s obsluhou. Personál služby organizácie výletov vám ochotne zabezpečí výlety po okolí. Nákupné centrá Dubai Marina Mall, Ibn Battuta Mall a golfový klub Emirates Golf Club sú od hotela vzdialené 10 minút jazdy autom. Legoland a ďalšie zábavné parky sú vzdialené 25 minút jazdy autom.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program v Dubaji.

Spojené arabské emiráty majú niekoľko unikátov, ktoré sú u turistov veľmi obľúbené. Dominantu Dubaja, najvyššiu budovu sveta, Burj Khalifa môžete obdivovať nielen z ulíc. Urobte si výlet na vyhliadkovú plošinu a pokochajte sa panoramatickým výhľadom. V emiráte Abu Dhabi si môžete obzrieť monumentálnu Veľkú Mešitu Zayed Sheikh. Jej krása je ospevovaná v celom svete. Výzdoba je bohatá na zlaté detaily, mozaiky, mramorové a sklárske ozdoby gigantických rozmerov. Veľké archeologické nálezisko a najstaršiu mešitu v celých Emirátoch. Al-Bidyah môžete vidieť v emiráte Fujairah. K typickým dovolenkovým zážitkom z Arabských emirátov je aj povestné púštne safari. Môžete si vybrať pešiu exkurziu, ťaví pochod alebo motorizované karavány.

                    

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela, transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

 

Predpokladané letové časy 

Dubaj - Bratislava - 09:10 - 12:40

  
V cene je zahrnuté
 • Spiatočná letenka Bratislava - Dubaj - Bratislava

 • 1 ks príručnej batožiny a 1 ks batožiny do podpalubia (20kg)

 • Všetky letiskové a palivové poplatky

 • Transfer letisko - hotel - letisko

 • Ubytovanie v hoteli JA Ocean View Hotel 5* s polpenziou

 • Služby slovenského delegáta

 • Poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté
 • Cestovné poistenie

 • Turistická taxa
  15AED/izba/coc. Taxa je splatná priamo na recepcii hotela.
Podmienky vstupu

Na základe Dohody medzi Európskou úniou a Spojenými arabskými emirátmi o zrušení vízovej povinnosti pre krátkodobé pobyty sa môžu držitelia cestovných, diplomatických i služobných pasov SR od 7. mája 2015 zdržiavať na území Spojených arabských emirátov po dobu najviac 90 dní počas akéhokoľvek obdobia 180 dní. Dohoda sa nevzťahuje na osoby cestujúce za účelom zárobkového pobytu. Za prekročenie povolenej dĺžky pobytu je vysoká finančná pokuta vo výške viac než 1.000 €. Imigračné úrady Spojených arabských emirátov dĺžku pobytu v krajine pozorne sledujú, Veľvyslanectvo SR odporúča slovenským občanom krajinu opustiť v predstihu, nie v deň expirácie povolenej dĺžky pobytu. Pobyt “turistického” charakteru sa v SAE nedá predĺžiť inak než získaním rezidenčného štatútu.

Platnosť cestovného dokladu musí byť minimálne šesť (6) mesiacov, v opačnom prípade držiteľa do krajiny spravidla neprepravia ani aerolínie.

Ako kdekoľvek inde vo svete, absencia vízovej povinnosti či platné vízum automaticky nezaručujú vstup do krajiny. Občania EÚ zaznamenávajú ťažkosti s irackými, izraelskými, jemenskými či tureckými pečiatkami v cestovnom doklade.

Viac informácií je možné získať na zastupiteľskom úrade Spojených arabských emirátov vo Viedni.

 

Viac informácií získate na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR - TU

Dôležité informácie

Check in do hotelov je možný po 15:00.

Check out z hotelov je možný do 12:00.

COVID-19 Garancia