Dubaj: Amwaj Rotana 5* s Emirates (slovenský delegát)
Upresnite svoje filtrovanie
Dubaj: Amwaj Rotana 5* s Emirates (slovenský delegát)
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
 Dubaj  Dubaj

Dubaj: Amwaj Rotana 5* s Emirates (slovenský delegát) 

Dubaj: Amwaj Rotana 5* s Emirates (slovenský delegát) 

nocí
1.deň

Odlet do Dubaja s Emirates Airlines.

 

Predpokladané letové časy 
Viedeň - Dubaj - 22:45 - 06:20
 

Amwaj Rotana Jumeirah Beach 5*

Hotel Amwaj Rotana má ideálnu polohu v štvrti Jumeirah Beach Residence (JBR), na slávnej dubajskej obchodnej a zábavnej ulici známej aj ako "The Walk". Ponúka vám ubytovanie na tej najvyššej úrovni komfortu. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je vám k dispozícii len vo verejných priestoroch.
Hotel má 301 vkusne zariadených izieb a suít vrátane prestížneho klubu Rotana s ponukou exkluzívnych služieb na mieru. Sú to najväčšie izby v JBR, z ktorých každá má súkromný balkón s výhľadom na Perzský záliv a ostrovy Palm Jumeirah. Vo všetkých izbách a suitách máte k dispozícii aj vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie na internet, bohaté vybavenie vrátane vane, multi-satelitnej LCD TV a prakticky umiestneného trezoru.
V hoteli nájdete 4 reštaurácie, v ktorých sa podávajú pokrmy talianskej, japonskej, americkej, britskej a medzinárodnej kuchyne, a v ktorých sa koná živá zábava, akcie happy hours, tematické večery a mnoho ďalšieho. Môžete sa tešiť na vzrušujúci a zábavný gastronomický zážitok.
Hostia ubytovaní v hoteli majú k dispozícii rad rekreačných a zábavných možností, všetko iba pár minút chôdze od ubytovania. Destinácia "The Beach" sa nachádza priamo pri rezorte a k dispozícii má detský aquapark, obchody, ako je Hamac, Mac a L'Occitane, a veľa možností zábavy, ako sú vodné športy, plážový tenis a sezónne športové aktivity. Filmovým nadšencom nebudú chýbať nové správy zo sveta filmu a filmové hity, nakoľko kiná Reel Cinemas so štandardným plátnami a kino Platinum Movie Suites s luxusným Platinum Lounge sú vzdialené iba 7 minút chôdze od hotela. Z električkovej stanice Jumeirah Beach Residence 2 (tri minúty chôdze od hotela) a zo stanice metra Dubaj Jumeirah Lake Towers (pár minút chôdze od hotela) sa jednoducho dostanete do ďalších častí Dubaja.
Vrcholom každého pobytu v hoteli je priamy prístup na pláž Jumeirah. Zlatistý piesok a krištáľovo čistá voda sú vzdialené len 100 krokov od hotela. Deti môžu tráviť čas v detskom bazéne s kontrolovanou teplotou, toboganom a hračkami do bazéna. K dispozícii je vám aj detský vodný park Splashpad, ktorý sa nachádza len 5 minút chôdze od hotela. Jednoduchý prístup k významným nákupným centrám Dubaja aj s rodinou vám zabezpečí hotelová bezplatná kyvadlová doprava. 

  
2.-7.deň

V 2. deň ráno prílet do Dubaja, transfer do hotela.

 

Ďalšie dni - voľný program v Dubaji.

Spojené arabské emiráty majú niekoľko unikátov, ktoré sú u turistov veľmi obľúbené. Dominantu Dubaja, najvyššiu budovu sveta, Burj Khalifa môžete obdivovať nielen z ulíc. Urobte si výlet na vyhliadkovú plošinu a pokochajte sa panoramatickým výhľadom. V emiráte Abu Dhabi si môžete obzrieť monumentálnu Veľkú Mešitu Zayed Sheikh. Jej krása je ospevovaná v celom svete. Výzdoba je bohatá na zlaté detaily, mozaiky, mramorové a sklárske ozdoby gigantických rozmerov. Veľké archeologické nálezisko a najstaršiu mešitu v celých Emirátoch. Al-Bidyah môžete vidieť v emiráte Fujairah. K typickým dovolenkovým zážitkom z Arabských emirátov je aj povestné púštne safari. Môžete si vybrať pešiu exkurziu, ťaví pochod alebo motorizované karavány.

                    

  
8.deň

Check out z hotela, transfer na letisko, odlet do Viedne.

 

Predpokladané letové časy 

Dubaj - Viedeň - 17:15 - 21:15

  
V cene je zahrnuté
 • Spiatočná letenka Viedeň - Dubaj - Viedeň
  s Emirates Airlines
 • 1 ks príručnej batožiny a 1 ks batožiny do podpalubia (20kg)

 • Všetky letiskové a palivové poplatky

 • Transfer letisko - hotel - letisko

 • Ubytovanie na 6 nocí v hoteli Amwaj Rotana 5* v izbe typu Standard s výhľadom na more

 • Raňajky formou bufetu

 • Poistenie insolventnosti CK

 • Slovensky hovoriaceho delegáta
  infoschôdzka na recepcii hotela
V cene nie je zahrnuté
 • Cestovné poistenie

 • Turistická taxa
  15AED/izba/noc. Taxa je splatná priamo na recepcii hotela.
Podmienky vstupu

Na základe Dohody medzi Európskou úniou a Spojenými arabskými emirátmi o zrušení vízovej povinnosti pre krátkodobé pobyty sa môžu držitelia cestovných, diplomatických i služobných pasov SR od 7. mája 2015 zdržiavať na území Spojených arabských emirátov po dobu najviac 90 dní počas akéhokoľvek obdobia 180 dní. Dohoda sa nevzťahuje na osoby cestujúce za účelom zárobkového pobytu. Za prekročenie povolenej dĺžky pobytu je vysoká finančná pokuta vo výške viac než 1.000 €. Imigračné úrady Spojených arabských emirátov dĺžku pobytu v krajine pozorne sledujú, Veľvyslanectvo SR odporúča slovenským občanom krajinu opustiť v predstihu, nie v deň expirácie povolenej dĺžky pobytu. Pobyt “turistického” charakteru sa v SAE nedá predĺžiť inak než získaním rezidenčného štatútu.

Platnosť cestovného dokladu musí byť minimálne šesť (6) mesiacov, v opačnom prípade držiteľa do krajiny spravidla neprepravia ani aerolínie.

Ako kdekoľvek inde vo svete, absencia vízovej povinnosti či platné vízum automaticky nezaručujú vstup do krajiny. Občania EÚ zaznamenávajú ťažkosti s irackými, izraelskými, jemenskými či tureckými pečiatkami v cestovnom doklade.

Viac informácií je možné získať na zastupiteľskom úrade Spojených arabských emirátov vo Viedni.

 

Viac informácií získate na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR - TU

Dôležité informácie

Check in do hotelov je možný po 15:00.

Check out z hotelov je možný do 12:00.