Jordánsko: Mŕtve more a pobyt pri Hot Springs
Upresnite svoje filtrovanie
Jordánsko: Mŕtve more a pobyt pri Hot Springs
Jordánsko Jordánsko
 Mŕtve more  Mŕtve more

Jordánsko: Mŕtve more a pobyt pri Hot Springs 

Jordánsko: Mŕtve more a pobyt pri Hot Springs 

nocí
1.deň

Odlet z Viedne s leteckou spoločnosťou Ryanair

 

Predpokladané letové časy:

Viedeň  - Ammán: 12:20 - 16:55

 

Po prílete nasleduje transfer do hotela (check in možný od 14:00), ubytovanie. Voľný program. 

 

Ma´in Hot Springs 5*

Rezort Ma'in Hot Springs v štýle oázy je obklopený horami a situovaný priamo pod horúcim prameňom vodopádu. Ponúka vonkajší bazén, kúpele a nachádza sa len 30 minút jazdy autom od Mŕtveho mora.
Súčasťou rezortu je 5 reštaurácií, vrátane reštaurácie Panoráma s výhľadom na Mŕtve more a tradičný beduínsky stan. V reštaurácii The Cellar si môžete vychutnať ochutnávky vína a syrov. Na požiadanie sú k dispozícii aj súkromné večere pri sviečkach.
Priestranné a moderné izby v rezorte Ma'in Hot Springs majú balkón s výhľadom na hory alebo do údolia. K ich vybaveniu patrí 32-palcová TV s plochou obrazovkou, dokovacia stanica pre iPod a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Počas pobytu je vám tiež k dispozícii plne vybavená posilňovňa s kardio vybavením a činkami. V kupeľoch si môžete dopriať terapie s hlbokomorskou vodou a ázijské procedúry.

  
2.-3.deň

Voľný program v hoteli Ma´in Hot Springs Resort & Spa 5*

  
4.deň

Po raňajkách nasleduje transfer do hotela Ramada Resort Dead Sea 4*

 

Ramada Resort Dead Sea 4*

Rezort Ramada Dead Sea 4* sa nachádza medzi horami Mount Nebo a riekou Jordan a je vhodnou destináciou pre voľný čas aj pre hostí na služobnej ceste. Ponúka najväčšiu súkromnú piesočnatú pláž, 2 bazény - vyhrievané v zimnom období, niekoľko predajní F&B, skvelé kúpele a posilňovňu. Vychutnáte si tu skutočnú jordánsku pohostinnosť na najnižšom mieste na Zemi!
Klimatizované izby majú súkromný balkón. Izby sú vybavené TV s 32-palcovou plochou obrazovkou, pracovným stolom, sušičom vlasov, trezorom, minibarom a súkromnou kúpeľňou. K dispozícii je izbová služba s nepretržitou prevádzkou a bezplatné Wi-Fi.
Môžete sa tešiť na zariadenia s ponukou jedál a nápojov vrátane Chillax Lobby Lounge, Elements All Day Dining, Zero 5 Pool Bar a slnečnej terasy s nádherným výhľadom na Mŕtve more a rieku Jordan. Konferenčná miestnosť je ideálna pre vaše firemné podujatia a akcie.
Rezort Ramada Dead Sea je vzdialený 40 minút jazdy autom od mesta Ammán a iba 170 km od skalného mesta Petra. Medzinárodné letisko Queen Alia je situované vo vzdialenosti 60 minút jazdy autom. 

  
5.-10.deň

Voľný program v hoteli Ramada Resort Dead Sea 4*

  
11.deň

Check out z hotela do 11:00. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

 

Predpokladané letové časy:

Ammán - Viedeň: 17:40 - 20:35

  
V cene je zahrnuté
 • Leteckú dopravu Viedeň - Ammán - Viedeň

 • 1 ks príručnej batožiny v rozmeroch 55x40x20cm, do 10kg

 • 1 ks malej príručnej batožiny v rozmeroch 35x20x20cm

 • Všetky letiskové a palivové poplatky

 • Online check-in

 • Ubytovanie na 3 noci v dvojlôžkovej izbe v hoteli Ma´in Hot Springs 5* s polpenziou

 • Ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe v hoteli Ramada Resort Dead Sea 4* s polpenziou
  možnosť doplatku plnej penzie za 99€/osoba v hoteli Ramada Resort 4*
 • Privátny transfer letisko - hotely - letisko

 • Poistenie insolvenstnosti CK

V cene nie je zahrnuté
 • Cestovné poistenie

 • Batožinu do podpalubia
  Doplatok za 20kg batožinu do podpalubia je 50€ na osobu za oba smery (nie je povinná). V pípade záujmu je potrebná rezervácia batožiny spolu so zájazdom (v prípade doobjednania batožiny až po úhrade zájazdu je doplatok za 20 kg batožinu 80€ na osobu za oba smery). Batožinu je možné objednať pre ľubovoľný počet cestujúcich.
 • Vstupné víza
  V predstihu Vám vieme ponúknuť vybavenie víz za poplatok 29€/osoba.
Letové časy

Cestovná kancelária nezodpovedá za prípadnú zmenu letových časov v rámci rovnakého dňa odletu. Letové časy sú orientačné a budú potvrdené 7 dní pred odletom. 

Program si zabezpečujú klienti individuálne

Vstupné podmienky

Na vstup do krajiny je potrebný cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu do krajiny. Jednorazové vstupné víza na dobu pobytu do jedného mesiaca je možné získať aj na hraničných priechodoch (okrem priechodu Allenby, King Hussein Bridge) za poplatok 40,- JD – cca. 44,- EUR. Pre držiteľov diplomatických pasov platí na základe dvojstrannej dohody bezvízový styk.


Slovenskí občania s bežným cestovným (aj služobným) pasom môžu žiadať o víza s viacnásobným vstupom na Veľvyslanectve Jordánskeho hášimovského kráľovstva so sídlom vo Viedni.


Bližšie informácie o podmienkach pobytu poskytne občanom SR Veľvyslanectvo Jordánskeho hášimovského kráľovstva vo Viedni. 

Viac informácií nájdete na stránke MZV SR

 

Dôležité informácie k ubyovaniu

Deti do 6 rokov zdiľajú posteľ s rodičmi. V prípade záujmu o prístelku je doplatok 299€/pobyt.