Maurícius: Friday Attitude 3*
Upresnite svoje filtrovanie
Maurícius: Friday Attitude 3*
Maurícius Maurícius
 Maurícius  Maurícius

Maurícius: Friday Attitude 3* 

Maurícius: Friday Attitude 3* 

nocí
prvý deň pobytu

Odlet z Viedne s prestupom v Paríži. 

 

Predpokladané letové časy

Viedeň - Paríž - 10:05 - 12:10
Paríž - Maurícius - 16:20 - 05:35

  
druhý deň pobytu

Prílet na Maurícius, transfer do hotela Le Palmiste Resort & Spa 3*, voľný program

 

Friday Attitude 3*

Friday Attitude sa nachádza pozdĺž východného pobrežia ostrova Maurícius v Trou d'Eau Douce. Ponúka klimatizované izby s priamym prístupom na biele piesočné pláže so slamenými slnečníkmi. K dispozícii je osviežujúca záhrada s vonkajším bazénom, ktorý je obklopený ležadlami.
Všetky izby sú jednoducho zariadené a majú súkromný balkón s výhľadom do záhrady. Každá izba má kúpeľňu so sprchou a sušičom vlasov.
Záhradný gril je k dispozícii pre vonkajšie stolovanie. Hostia môžu relaxovať pri masáži alebo pri vonkajších aktivitách, ako je šnorchlovanie. K dispozícii je služba stráženia detí. V herni je biliardový stôl, stolný tenis a šípky.
Bezplatné parkovanie je k dispozícii priamo na mieste. a Medzinárodné letisko Sira Seewoosagura Ramgoolama je vzdialené 45 minút jazdy. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii na recepcii. 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 12:00. Po tomto čase si svoju batožinu môžete odložiť v úschovni batožiny a užiť si ešte celý deň na pláži. Transfer z hotela na letisko je plánovaný na cca 19:00.

 

Predpokladané letové časy

Maurícius - Paríž - 23:05 - 08:35
Paríž - Viedeň - 10:00 - 12:00 (prílet do Viedne na ďalší deň po odlete z Maurícia)

  
V cene je zahrnuté
  • Spiatočná letenka Viedeň - Maurícius - Viedeň

  • 1 ks príručnej batožiny a 1 ks batožiny do podpalubia (23kg)

  • Všetky letiskové a palivové poplatky

  • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Standard v hoteli Friday Attitude 3* s polpenziou

  • Transfer letisko - hotel - letisko

  • Poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté
  • Cestovné poistenie

  • Služby delegáta

Podmienky vstupu

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.
Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.
Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.
Ďalšie otázky k pobytu na Mauríciuse zodpovie podrobnejšie web stránka ministerstva vnútra www.gov.mu/portal/site/dhasite

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Check in do hotelov je možný po 15:00.

Check out z hotelov je možný do 12:00.