dovolenka.sme.sk Last minute na email

Zadajte Váš email a nechajte si zasielať najnovšie last minute ponuky. Zasielanie ponúk budete môcť kedykoľvek zrušiť.

sme.sk
Po.-Pi. 9:00-17:30 02 / 59 233 255

recenzie hotelov ()

Najlepšou pomockou pri výbere vysnívanej dovolenky sú skúsenosti ľudí, ktorí už v mieste Vašej budúcej dovolenky boli a priamo vedia sprostredkovať ich bezprostredné dojmy.

Pridať recenziu

Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Kleopatra Arsi

Hotel Kleopatra Arsi

Turecko - Alanya - Alanya

89% Andrea

08.11.2014

Za danú cenu vynikajúci pobyt, aj tak sme sa nezdržiavali dlho v hoteli, takže čistá izba a vhodná strava je asi najdôležitejšia. Hotel si zaslúži aj viac ako 3 hviezdičky, pred nedávnom bol kompletne rekonštruovaný. Má výbornú polohu. Určite odporúčame večerné prechádzky po meste a na pláži, na promenáde, ako aj výlet na hrad. Chodí tam autobus -mestská.

prečítať si celú recenziu
Hotel Delphin Botanik Platinum

Hotel Delphin Botanik Platinum

Turecko - Turecká riviéra - Antalya, Belek, Side, Alanya, Kemer - Okurcalar

89% Ing.Karin Schmidt

04.09.2014

Hotel Delphin Botanic Platinum je uplne novy hotel postaveny v priamom susedstve stareho hotela Botanic.Je situovany priamo na plazi,je velmi moderny,cisty a kvalitny.

prečítať si celú recenziu
image is not available

Colosseum

Bulharsko - Čierne more - juh - Colakli

50% Peter Peter

04.09.2014

Celkové hodnotenie Ck si počíta aj deň, keď idete na letisko ráno o 2. 50 h., takže ste pri mori 7 dní. Recepcia: Pricestujete do hotela o 10. 00h. bez jedla a nápojov a oni vás s pohŕdavým úsmevom ubytujú a dajú náramky na all inclusive po14. 00h., keď skončil obed, aby ste čakali až na večeru. Čašníci: Snažili sa. Izba čistá, celkom pekná, upratovačky slušné. Mali sme výhľad na more a to bolo šťastie, lebo na opačnej strane bol výhľad na hrdzavú strechu kasína -bŕŕ. Nečakajte ALL INCLUSIVE ako v TURECKU atď.......

prečítať si celú recenziu
Hotel Kapachi

Hotel Kapachi

Grécko - Thassos - Pefkari

43% Martin

29.08.2014

Thassos - Pefkari, krásne prostredie, pláže super , hotel Kapahi je však nočná mora, ak máte niekoho koho nemáte radi pošlite ho na dovolenku do tohto hotela.....stravu v tomto hoteli možno ponúknuť tak vojsku na cvičení, tam by to bolo zodpovedajúce, nech si objednáte čokoľvek bude to chutiť rovnako - rovnako mizerne

prečítať si celú recenziu
Hotel IC Green Palace

Hotel IC Green Palace

Turecko - Turecká riviéra - Antalya, Belek, Side, Alanya, Kemer - Lara

98% Anna Hanadová

27.08.2014

Výborná dovolenka trojgeneračnej rodiny. Všetci sme boli spokojní.

prečítať si celú recenziu
Hotel Roc Golf Trinidad

Hotel Roc Golf Trinidad

Španielsko - Andalúzia - Roquetas de Mar

40% Michala

25.08.2014

Pri objednavani zajazdu sme ako klienti boli ubezpeceni, ze nasa poziadavka na hotel kategoria 4* bude naplno splnena, po prichode do hotela Roc Golf Trinidat sme s hrozou zistili ze sme v hoteli s kategoriou 3* co bolo pre nas nepristupne - SPINA, SMRAD, NEPORIADOK - jedalen zaloztne mala na kapacitu hotela, spinave stoly v jedalni - neda sa to nazvat hotelovou restauraciou, ziadana kultura stolovania len pribor a uboha servitka , stoly bez obrusu s gumovym dierkovanym prestieranim, spinave pohare hromadne nahadzane pri strojoch na napoje, personal bez ochoty, bez pozdravu, zvysky jedla personal statocne handrou stieral na zem, teple jedlo permanentne studene, cakanie na obedy a vecere v radoch cca 30 min, hotelovy bar - podlaha spinava, flakata, kava do plastovych poharoch, po vyziadani si kavy do salky personal odmietol, nedostatok pitnej vody v zasobnikoch, po poziadani personalu o doplnenie doslo k zaveru ze voda nie je , takze sme si pitnu vodu museli kupovat, co je pre mna nepripustne v programe All inclusive, dalej spomeniem hrdzave obklady stien hotela, diery v stenach na chodbach, spinave okna na chodbach, steny od vykalov od vtakov, vytapanie kupelne 3 dni od susedov nad nami, nahlasenie na recepcii avšak bez odstranenia zavady. Delegat neochotny, neschopny riesit situaciu.

prečítať si celú recenziu
Hotel Odyseus

Hotel Odyseus

Bulharsko - Primorsko - Primorsko

98% Jana Novotná

24.08.2014

Hotel splnil naše očakávania. Cena zodpovedala kvalite služieb. Personál hotela veľmi milý, taktiež majiteľka, čokoľvek sme potrebovali vyšli nám v ústrety. Vzdialenosť k pláži bola cca do 100 metrov. Dalo sa k nej prejsť asi tromi cestami. Lehátka a slnečníky boli za mierny poplatok. My sme si kúpili vlastný, vyšlo to oveľa lacnejšie. V okolí hotela množstvo reštaurácií, obchodíkov. Do centra je to kúsok, nachádza sa tam množstvo obchodíkov s oblečením, doplnkami a suvenírmi, všetko lacnejšie ako u nás.

prečítať si celú recenziu
Neray Hotel

Neray Hotel

Turecko - Turecká riviéra - Antalya, Belek, Side, Alanya, Kemer - Alanya

44% denisa

24.08.2014

Nikdy viac by som už tento hotel nenavštívila

prečítať si celú recenziu