Nájdeme Vám najlepšiu dovolenku!

Pripravíme Vám bezplatnú ponuku na mieru

Zaslať
požiadavku

Last Minute Taliansko, Polpenzia

Čo tak ochutnať pravú taliansku pizzu, cestoviny, mozzarellu či rizoto? Spravte tak na vašej last minute dovolenke! Vykúpte sa na plážach severného Talianska a zabavte sa v akvaparkoch v obľúbených letoviskách Bibione či Lignano. Na last minute zájazde do Talianska o bohatý program iste núdza nebude. Dovolenka v Taliansku je vďaka gurmánskej kuchyni, všade prítomnej bohatej histórii a dych berúcim scenériám prísľubom jedinečných zážitkov. Ak hľadáte pokojnejšiu dovolenku v Taliansku, mali by ste sa vydať viac na juh, smer Kalábria. Priezračným smaragdovým morom a bielym pieskom zas poteší Sardínia. V tieni sopky Etna objavte rôznorodý a pestrý ostrov Sicília. Historickí nadšenci určite ocenia na last minute zájazde možnosť preskúmať Taliansko na návšteve miest ako sú Rím, Neapol, Pisa, Florencia či Benátky. Lacná dovolenka v Taliansku Recenzie Taliansko

Ponuku pre Taliansko neustále aktualizujeme, ale vzhľadom na to, že ide často o posledné ultra last minute dovolenky tak i napriek našej snahe sa môžu zájazdy kedykoľvek dopredať.

Grantujeme ceny zhodné s cestovnými kanceláriami. Ceny žiadnym spôsobom nenavyšujeme a neupravujeme. Akceptujeme všetky zľavy a vernostné karty cestovných kancelárií.

Super Last Minute sa zobrazuje nižšie podľa kompletných konečných cien aj so všetkými poplatkami do 10000 €. Zobrazujú sa last minute dovolenky podľa Vášho výberu s odletom . Ak chcete letieť z iného letiska ako , zmeňte výber filtra.

V prípade, že Vám uvedené last minute dovolenky v týchto hviezdičkových hoteloch nevyhovujú, upravte kritériá hľadania, alebo nám zašlite požiadavky a my Vám pomôžeme s výberom.