Nájdeme Vám najlepšiu dovolenku!

Pripravíme Vám bezplatnú ponuku na mieru

Zaslať
požiadavku

Last Minute Malorka

Malorka je najväčším baleárskym ostrovom kde môžete zažiť naozaj pestrú last minute dovolenku. Malorka má skutočne všetko. Slávne pláže, majestátne hory a bohatú históriu. Na last minute dovolenke sa môžete zabaviť v pulzujúcom hlavnom meste Palma či v tématických parkoch pre rodiny s deťmi ako je Aqualand a Marineland. Ak robíte kite sufing, vydajte sa do oblasti Alcudia na divokú pláž Son Serra de Marina. Malorka má hneď niekoľko ocenených pláží. Last minute dovolenka pod modrou vlajkou, to je kúpanie na plážach Santa Ponsa, Sa Coma, Playa de Muro či Cala Mayor. Dedina Sant Elm vo vnútrozemí, je zas ideálnym miestom kde na last minute dovolenke na Malorke nájdete pokoj aj v strede sezóny. Na severe Malorky sa tiahne monumentálne pohorie Sera de Tramuntana, ktorého súčasťou sú malebné dedinky a údolia s olivovníkmi.

Ponuku pre Malorka neustále aktualizujeme, ale vzhľadom na to, že ide často o posledné ultra last minute dovolenky tak i napriek našej snahe sa môžu zájazdy kedykoľvek dopredať.

Grantujeme ceny zhodné s cestovnými kanceláriami. Ceny žiadnym spôsobom nenavyšujeme a neupravujeme. Akceptujeme všetky zľavy a vernostné karty cestovných kancelárií.

Super Last Minute sa zobrazuje nižšie podľa kompletných konečných cien aj so všetkými poplatkami do 10000 €. Zobrazujú sa last minute dovolenky podľa Vášho výberu s odletom . Ak chcete letieť z iného letiska ako , zmeňte výber filtra.

V prípade, že Vám uvedené last minute dovolenky v týchto hviezdičkových hoteloch nevyhovujú, upravte kritériá hľadania, alebo nám zašlite požiadavky a my Vám pomôžeme s výberom.