Nájdeme Vám najlepšiu dovolenku!

Pripravíme Vám bezplatnú ponuku na mieru

Zaslať
požiadavku

Last Minute Egypt

Milujete život pod aj nad hladinou mora? Potom je pre vás last minute dovolenka v Egypte správnou voľbou. Bohatú podmorskú klenotnicu tu môžu obdivovať aj slabší plavci a potápači začiatočníci. Opaľujte sa na dlhých piesočnatých plážach a zažite autentický kus prírody v rezerváciách, ako napríklad Ras Mohamed. Last minute dovolenka v Egypte očarí všetky vaše zmysly vrátane chuťových pohárikov. Fazuľovú polievku fúl mudammas servírujú všade, kam sa pohnete. Čakajú na vás opečené bataty, arabský chlieb, hommus - hrachová kaša so sezamom či grilovaný šiškebab. Lahodné pokrmy môžete zapiť šálkou vynikajúcej voňavej kávy. Last minute dovolenka v Egypte môže mať rôzne podoby, záleží od toho, kam sa vydáte. Navštívte chrámy v Luxore, Káhiru a pyramídy v Gize alebo objavte Alexandriu a jej siedmy div sveta. Súčasťou Egypta je tiež vychytená oblasť Asuan odkiaľ je to na skok do chrámu Abu Simbel. Sharm el Sheikh je so svojími koralovými útesmi rajom potápania a šnorchlovania. Hurghada je obľúbeným a najnavštevovanejším letoviskom v Egypte. Kto hľadá spojenie skutočnej púšte s podmorským rajom, nemal by vynechať návštevu oblasti Marsa Alam. Lacná dovolenka v Egypte Recenzie Egypt

Ponuku pre Egypt neustále aktualizujeme, ale vzhľadom na to, že ide často o posledné ultra last minute dovolenky tak i napriek našej snahe sa môžu zájazdy kedykoľvek dopredať.

Grantujeme ceny zhodné s cestovnými kanceláriami. Ceny žiadnym spôsobom nenavyšujeme a neupravujeme. Akceptujeme všetky zľavy a vernostné karty cestovných kancelárií.

Super Last Minute sa zobrazuje nižšie podľa kompletných konečných cien aj so všetkými poplatkami do 10000 €. Zobrazujú sa last minute dovolenky podľa Vášho výberu s odletom . Ak chcete letieť z iného letiska ako , zmeňte výber filtra.

V prípade, že Vám uvedené last minute dovolenky v týchto hviezdičkových hoteloch nevyhovujú, upravte kritériá hľadania, alebo nám zašlite požiadavky a my Vám pomôžeme s výberom.