Nájdeme Vám najlepšiu dovolenku!

Pripravíme Vám bezplatnú ponuku na mieru

Zaslať
požiadavku

Last Minute Bulharsko

Last minute dovolenka v Bulharsku je jedinečnou a najlacnejšou možnosťou vidieť a zažiť Čierne more na vlastnej koži. Všetky bulharské letoviská sú cenovo porovnateľné, nie je tu draho a jedinou finančne náročnejšou a luxusnou alternatívou last minute zájazdu do Bulharska je Albena. Ak cestujete na last minute dovolenku aj za účelom viac spoznať Bulharsko a jeho históriu, odporúčame lokality Nesebar, Sozopol alebo Pomorie. Nesebar má výhodnú polohu a odvšadiaľ je relatívne blízko. Najkrajšie pláže zasa hľadajte v letoviskách Albena, Kiten, Zlaté piesky či Slnečné pobrežie. Na Bulharskej riviére síce nenájdete žiadne šesť hviezdičkové hotely, no ak vám postačia tri či štyri hviezdičky, je pre vás Bulharsko správnou voľbou. Na last minute dovolenke určite ochutnajte chýrne bulharské jedlá ako kebapčeta, musaka, gjuveč či sladká baklava. Dobre známe sú aj excelentné bulharské vína Gamza či Dimiat, destilát Mastika alebo koňak Pliska. Lacná dovolenka v Bulharsku Recenzie Bulharsko

Ponuku pre Bulharsko neustále aktualizujeme, ale vzhľadom na to, že ide často o posledné ultra last minute dovolenky tak i napriek našej snahe sa môžu zájazdy kedykoľvek dopredať.

Grantujeme ceny zhodné s cestovnými kanceláriami. Ceny žiadnym spôsobom nenavyšujeme a neupravujeme. Akceptujeme všetky zľavy a vernostné karty cestovných kancelárií.

Super Last Minute sa zobrazuje nižšie podľa kompletných konečných cien aj so všetkými poplatkami do 10000 €. Zobrazujú sa last minute dovolenky podľa Vášho výberu s odletom . Ak chcete letieť z iného letiska ako , zmeňte výber filtra.

V prípade, že Vám uvedené last minute dovolenky v týchto hviezdičkových hoteloch nevyhovujú, upravte kritériá hľadania, alebo nám zašlite požiadavky a my Vám pomôžeme s výberom.