Hotel Skanes Serail

tunisko - tunisko-pevnina

Hotel Skanes Serail Recenzia pridaná 21.06.2011

Peter P. hodnotí

64%

Čítané
5751x

Približná cena
550 / osoba

Termín pobytu
Máj 2011 - 10 dní

Celkové hodnotenie 64%

Pláž a more 60%

Rodiny s deťmi 100%

Stravovanie 80%

Zhoda popisu 40%

Pomer ceny a služieb 60%

Odporúčanie 60%

Čistota izieb 60%

Intenzita hluku v izbe 40%

Kvalita izieb 60%

Personál 60%

Šport a wellness 80%

Ubytovanie Hotel Skanes Serail
Príjemný hotel s dobrou atmosférou pre ľudí, ktorý nehľadajú luxus, ale štandardné ubytovanie a štandardné služby. Tak isto aj animátori sa počas nášho pobytu nešli roztrhnúť od aktivity. Porovnávam z inými hoteli kde sme boli. Jedine večerný program bol super, ale aj to len 4 dni so 6, čo sme tam boli, lebo prvé dva, tri sa pripravovali. Rozbiehali sezónu, ale to už malo byť. Naše sklamanie bolo hlavne preto, pretože v cestovnej kancelárii nám hotel opisovali ako výbornú voľbu, že určite nebudeme sklamaný, že je to krásny dovolenkový resort. Je príjemnejšie keď idete na dovolenku s tým keby vám v cestovke povedali, že je to klasický hotel a môžete očakávať prípadné prešľapy. Aj v katalógu ho majú opísaní tak, že keby tam išiel naozaj najnáročnejší klient ako píšu, tak im tam narobí riadny bordel, lebo vieme, aký sú ľudia. Lenže mi sme mali ten prípad, že nám ho doslova opísali tak, že sme sa tam báli ísť, aký to bude noblesný hotel a že tam budeme vyzerať ako sedliaci. A to bol problém všetkých cestujúcich, ktorý išli s nami. Čiže touto cestou vyjadrujeme maximálnu nedôveru k cestovnej kancelárii na základe, môžem povedať klamlivých informácii pred cestou od pani na pobočke v Banskej Bystrici a z dôvodu 3 x meneného odletu pred cestou (posledný krát deň pred odletom) !!! Tak isto aj keď sme leteli z destinácie, bol problém !!! Mali sme letieť o 16,20 poobede, kde sme ešte ráno chceli stihnúť more, avšak CK zmenila odlet na 6,30 ráno !!! Viem, že takéto veci sa môžu stať, no myslím, že je extrém meniť odlet 4 krát za dovolenku. Odteraz si už vyberiem jedine silnú CK, ktorá nemá problém z obsadením zájazdov a nemusí to kadejako plátať a meniť odlety a to je rada aj pre vás !!!

Služby Hotel Skanes Serail
Ubytovanie bolo v pohode, hotel nie je starý, ale vidno na ňom nedostatky, ktorá by mohli náročnejším klientov prekážať. Nájdu sa pavučiny na stenách, alebo nejaká tá pleseň v kúpeľni. Hovorím to z nadhľadom, pretože to nebolo katastrofálne, ale určite to nebola úroveň hotela, kde sme mali podľa CK prežiť dovolenku snov a že má byť pre najnáročnejších klientov. To by CK zažila keby im do tohto prišiel najnáročnejší klient :-) Ale ako vravím, štandardné ubytovanie, pekný výhľad na more, každý deň vymieňané posteľné prádlo, osušky tak 2 - 3 krát za pobyt. Tešil som sa na kadejaké ornamenty na posteli, aj som nechal chyžnej peniaze na posteli, no nevytvorila nič :-( Tak isto keď mám personál porovnať z inými hotelmi kde sme boli, tu boli nejaký nudní. Neviem, čím to bolo. Nevedeli sa ani poriadne pozdraviť. Ku koncu sa už ako keby rozbehli. Tak isto personál ako aj animátori. Preto nás mrzelo, že odchádzame.

Strava Hotel Skanes Serail
strava pestrá a rozmanitá. Na raňajkách síce vždy iba jeden druh salami, ale vždy sme sa najedli. Tak isto výber nápojov. Pribral som a to hovorí samo za seba :-)

Pláž, more a stredisko
Pláž bola ďalšia vec, ktorá sklamala. Bola plná chalúh, morských rias a trošku ďalej bordelu, papierikov a obalov. Ale to je zrejme krajinou a jej obyvateľmi. Čo sa týka pláže hotelový pracovník sa snažil tak každé dva dni pláž od rias čistiť, no boli tam stále, ale oceňujem snahu. Trošku chýbal bar na pláži. Museli sme chodiť až do areálu hotela, čo nebolo ďaleko, ale predsa keď porovnávam z inými dovolenkami, vždy sme mali bar na pláži. Čiže pláž, resp. more trošku sklamalo, pretože pre mňa je to, to najpodstatnejšie prečo tam idem a zase mi nedá nespomenúť prístup CK. Keď na našu otázku o pláži pracovníčka opisovala pláž aj more nádherne, preto bolo naše prekvapenie o to väčšie kvôli množstvu rias.

Celkový dojem, odporúčania a rady
Ako vravím, príjemný hotel pre ľudí, ktorý nehľadajú luxus, ale štandard. Sklamal naše očakávania vďaka CK, ale boli sme spokojný, pretože nie sme náročný. Zažili sme síce aj lepšie, ale píšem túto recenziu hlavne kvôli CK, ktorá opisuje tento hotel ako noblesu. Ten kto si potrpí viac na pláž a more, tak ako my, nedoporučujem ísť asi všeobecne na pevninu do Tunisu. Ja tam teda už nepôjdem. Keď Tunis, tak len DJERBA. To je krása !!!

Ďalšie hodnotenia

Termín pobytu: 30.06. - 11 dní

Recenzia pridaná:

74%

podla mna 3 hviezdy ,sluzby, ubytovanie ..no proste moslimska rozvojova krajina... ina kultura .. vcelku dobre, cena rovna sa kvalita no na Egypt alebo Europu sa to zatial nechyta ,zjednavat zjednavat... a sem tam niaky baksis a malo byto byt v poho

čítať celú recenziu

Termín pobytu: 30.06. - 11 dní

Recenzia pridaná:

74%

Treba si uvedomit, ze pri kupe pobytoveho zajazdu do Tunisu sa z Europy presuvame na Africky kontinent, kde su ine zvyky, ini narod, nez sme my, preto netreba mat prehnane naroky, pokial samozrejme neplatite za dovolenku viac ako 1000eur na osobu. Ak tam cestujete s tymto vedomim, da sa tam zazit velmi prijemna dovolenka za pomerne maly peniaz.Celkovy dojem je vzhladom na nie vysoke ocakavania velmi dobry. Nic nam tam nechybalo, okrem tuzby po cistom mori a makkej plazi. Pokial nemusite, nevychadzajte mimo rezorty, Tunisko je fakt spinava krajina. Ak ste si uz tento zajazd zakupili a citate negativne recenzie, nezufajte, zavisi to od navykov a ocakavani danych recenzistov. Nam bolo velmi dobre :)

čítať celú recenziu

Termín pobytu: 30.06. - 11 dní

Recenzia pridaná:

36%

určite by som tam už nikdy nešla.a neodporúčam tomu kto je zvyknutí na aspoň priemerný LUXUS.

čítať celú recenziu

Podobné hotely tunisko-pevnina

Hotel Skanes Serail 66%

Hotel Safa

Tunisko - Tunisko pevnina

Kvalita izieb75%

Intenzita hluku v izbe75 %

Čistota izieb74%

Personál54%

Pomer ceny a služieb69%

zobraziť recenzie
Hotel Skanes Serail 68%

Hotel Samira Club

Tunisko - Tunisko pevnina

Kvalita izieb53%

Intenzita hluku v izbe73 %

Čistota izieb73%

Personál73%

Pomer ceny a služieb60%

zobraziť recenzie

Najlepšie hodnotené hotely celkovo

Hotel Skanes Serail 100%

Hotel Sun Beach Palmeto Resort

Taliansko - Kalábria

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe0 %

Čistota izieb0%

Personál0%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Hotel Skanes Serail 100%

Hotel Rixos Premium Belek

Turecko - Belek

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe100 %

Čistota izieb100%

Personál100%

Pomer ceny a služieb100%

zobraziť recenzie